VIP Brother България - 4 сезон - 1 тема

  • 177 246
  • 4 970
# 4 530
Много съм съгласна за Аксиния, страааашно противна е, да не говорим, че на мен дори ми е грозновата  Confused Но и характерът ѝ ми е достатъчен....

Ники ми е голяма противяга, то просто откъдето и да го подхвана, все до тук ще стигна...

А Бони имаше възможност да е симпатична, но снощи хем ми стана тъпо, че така я обиждаха (не мисля че е заслужила подобно отношение  Tired), обаче и тя се държи много просташката - нарочният акцент, държание, реплики... не ме кефи!

Още не мога да реша кои харесвам, но сред тях няма да са Соня, Юлиан, Владо +маман, Багата...

То накрая ще стане, че няма кой да си харесам  Mr. Green
Виж целия пост
# 4 531
Бони и Къцко вече ме загубиха.
Фънки и Патрашкова ми останаха фаворитите.
Виж целия пост
# 4 532
Само Фънки Crazy
Виж целия пост
# 4 533
Между другото като вкараха Къци се сетих да питам дали е имало слухове тази година, че ще поканят водещата на Супершоу Невада и Шоу Такси (което се премести в Нова в края на 90-те ако помня добре) - Ася? На времето беше смятана за най-красивата българска водеща и за една от най-красивите и чаровни българки от мъжкото съсловие. А и нали при предните сезони постоянно се появяваха слухове, че тя ще участва, какво стана?

http://www.blitz.bg/article/9320
http://kliuki.bg/40018/
http://kliuki.ws/vip-brother-%D1%82%D1%80%D1%8A%D0%B3%D0%B2%D0%B … 0%B4-big-brother/
Виж целия пост
# 4 534
Тия па ревнаха...  Joy
Виж целия пост
# 4 535

Нееее, не мога повече, просто не са на център!
Виж целия пост
# 4 536
Между другото като вкараха Къци се сетих да питам дали е имало слухове тази година, че ще поканят водещата на Супершоу Невада и Шоу Такси (което се премести в Нова в края на 90-те ако помня добре) - Ася? На времето беше смятана за най-красивата българска водеща и за една от най-красивите и чаровни българки от мъжкото съсловие. А и нали при предните сезони постоянно се появяваха слухове, че тя ще участва, какво стана?

http://www.blitz.bg/article/9320
http://kliuki.bg/40018/
http://kliuki.ws/vip-brother-%D1%82%D1%80%D1%8A%D0%B3%D0%B2%D0%B … 0%B4-big-brother/
Тая съм я запомнила само с това, че все с панталони се обличаше.
Виж целия пост
# 4 537
Еееее Мариана е страхотна интригантка, но тя винаги ми е била от противните, та поне не се опитва да ми промени мнението и не ме затруднява  Sick
Виж целия пост
# 4 538
Багата крачи добре към финала.
Виж целия пост
# 4 539
тия пундювци юлиян и ники ше закарат бони зорлем до финала...
Виж целия пост
# 4 540
Много добра мисия Mr. Green
Виж целия пост
# 4 541

Пишете с малко подробности,  Praynig защото в момента нямам ТВ и онлайн не мога да си го намеря с качество!  Sad
Виж целия пост
# 4 542
Ice Queen, ето тук можеш да гледаш - http://www.novatv.bg/live/ Peace
Виж целия пост
# 4 543
Багата ултра-мега тъп... "Аз да не съм кон кат тебе" ... тоя въобще не е излизал от детската градина.
Брадърите я взеха  Златка за бърсалка и почват да прекаляват и да ме дразнят яко. Защо не се захванат с Аксиния - да видим и тя каква стока е!? 
бтв. за кого остана тройката - май точно за нея ?  newsm78
Виж целия пост
# 4 544
Да, за нея,
ама като гледам и под табелката "Ходя с женен мъж" не се очуди особено.
Явно и тя ходи с такъв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия