Започвам хронологично... да почерпя, че вече съм дипломиран инженер

В неделя като се прибрахме, само ни гушна и ни каза, че ни обича

Миналият петък като забирахме дреб от ясли, излезна сестрата и ми каза, че Дидо казал, че си имал сестричка
Посмяхме се дружно, а той продължаваше да твърди, че бил "бати на ичка"...Във вторник беше тържеството в яслата по случай Коледа - беше невероятно
всички дечица пяха и танцуваха, а главнодействащото лице беше Дидко, облеченкато джудженце 
С картичките малко позакъснях, за което искрено се извинявам на всички Ви... Пуснахме ги в сряда вечерта, надявам се да стигнат до Вас за Коледа

Ние получихме писъмце от "Ники и 'е'я" и малкия беше страшно доволен, че и за него има нещо в пощенската кутия
А в сряда, докато обикаляхме да търсим картички се върнах в доброто старо време, в което нямаше как по друг начин да честитиш празник
Стана ми страшно мило и носталгично

И сега голямата новина, за който не е прочел във Фейсбук
Срамежливото бебе се показа и се оказа, че Дидо е бил прав - чакаме момиченце 
Оставям Ви, че ме чакат подаръци за опаковане и трябва да ги отметна, докато си приберем зверчето

и си я носи до групата, остави си я в шкафчето да я чака там картичката, толкова топло я прие като й казахме, че е за нея 


