
да, по принцип те са за това - децата да им се радват,но предния път, когато бяхме (пролетта беше някъде) точно дечицата ги избутаха настрани и се закачваха разни пенсионери

Аз лично много се издразних, при все, че повечето явно бяха пенсионирани пилоти/щурмани и бяха напълно запознати с кабините...
А точно дечицата, които бяха там организирано от училищата, не ги допуснаха изобщо... Всъщност, от летателните машини само в Хугъра ги качиха, но пък там момчето беше много любезно и доста им обясняваше

А такива мъници, на възрастта на нашите - я с дядо, я с тати, успяваха да се доберат, но за съвсем малко... Ако съдя по Дидко - определено ще е разочарован... Но пък и аз, и татито ни сме достатъчно ...нахални
за да не разочароваме малкия Ииии, да Ви се похваля... днес отивам на преглед извънредно, че трябваше да съм в понеделник, ама нали ще съм в София тогава... та така де - ще се видя с дребусчо N2 следобед

че и вие да се качите. ще има такъв статичен показ.
. Но се учудих, че сега такива специалисти има само в Майчин дом.
.. Както и да е де, никой нищо няма да разбере от това, което написах. Но то пък и аз не знам точно как ще се развият нещата по-натам с гледането на Дара, та няма да го обсъждам повече сега.
.
.Понякога има дни ,в които успеха е на 100% ,но повече са такива ,през които за цял ден нищо не прави там.Забелязах ,че най-голям успех беше след рожденния й ден ,когато имаше много нови играчки и се занимаваше с тях докато седи на гърненцето ,но определено нямам намерение да й купувам нови неща ,само и само да върши някаква работа
.Предприех друга тактика : да изкарвам различни игри ,които съм била прибрала и не са пред нея постоянно ,но тя си ги познава и не винаги успеха е 100% .
. 
На всичкото отгоре се е разсополивила!