.Пред блока имахме 2-3 болни дечица и за късмет и ние сме прихванали
.
.Пред блока имахме 2-3 болни дечица и за късмет и ние сме прихванали
. 




а сега тя има нужда най-вече от мен, общо взето е малко като саможертва, но определено цената си струва....защото парите, професионалните успехи, личните ни постижения са нищо пред тези малки, невинни, мили душици, които имат нужда от нашата закрила, сигурност и от много много топлина и любов.......
. Аз Ивчо го пуснах на ясла, но попаднахме на чудесен персонал, и чак не мога да повярвам на повечето безобразия, писани във форумите.. И определено на детето се отразява добре смяната на обстановката, и посещенията в яслата.
И 2-рият беше свален тази седмица, в добро състояние е.
В какво се състои точно и как и кой прецени, че се налага тази процедура? Аз питам заради моя батко, че и на него все са му качени нагоре орехчетата
Решила съм да си взема Рескю Ремеди, ей така за всеки случай в чантата, а за комбинации ще трябва да прочета повече и да пробвам първо на себе си. А се интересувам понеже, Мая като беше на 1,2 м. се уплаши от викането на деца, които пееха "Балонът се надува". И досега на тази песен пищи като се стигне до момента с "Пууууукк". Обаче се надявам, че като я играем заедно, а и с други деца и й обяснявам търпеливо, този страх ще намалее и изчезне. За конкретен страх от нещо прочетох, че се дава Мимулус. Ще споделя впечатления по нататък.

В какво се състои точно и как и кой прецени, че се налага тази процедура? Аз питам заради моя батко, че и на него все са му качени нагоре орехчетата
, както ти е писала v_spasova в 10мл сребърна вода слагам 5 капки клеева тинктура (може да замениш сребърната вода с физиологичен р-р) 
, но важното е ,че всички вече сме по-добре
,лекарката каза и тази седмица да си е вкъщи и в понеделник пак на ясла
Препоръчани теми