И при нас имаше много близнаци.
Нека който с колкото може да помогне, за да им е спокойно поне финансово, че разходите са големи и непосилни!

. Тази година мислим да ходим лятото на станцията в Долна Баня, може ли някой да ми даде повече информация относно условията в стаите, защото никога до сега не сме ходили в станциите на мвр и искам да знам дали си заслужава изобщо да си правим труда да се записваме за карти или по- добре да отидем за по - малко дни някъде, но да е по качествено. Благодаря предварително
. Тази година мислим да ходим лятото на станцията в Долна Баня, може ли някой да ми даде повече информация относно условията в стаите, защото никога до сега не сме ходили в станциите на мвр и искам да знам дали си заслужава изобщо да си правим труда да се записваме за карти или по- добре да отидем за по - малко дни някъде, но да е по качествено. Благодаря предварително 
Заслужава си, особено с малки деца. Същото е и на Велинград





. А колкото до базата в Долна баня - това лято, минавайки оттам, решихме да отседнем за две вечери. В базата, в края на юли, имаше свободни места - но тъй като беше след 18.00 вечерта, полицаят на входа ни каза, че няма как да ни настанят, тъй като "шефовете" вече са си тръгнали. Разбира се, уточнихме, че става въпрос само за две нощувки. Направи ми направи впечатление обаче, че беше пълно с деца, мястото също ми хареса много
Не знам как са условията вътре, но въздухът наистина е невероятен. Отседнахме в един хотел отсреща /по-нагоре някой спомена за този хотел/ - с басейн и огромен двор. Доколкото разбрах е бивша база на децата на партийните ни ръководители от нашето време... Казва се "Природа". Много ми харесаха условията там - стаите са без тераси, но много чисти, реновирани, страхотно е. В цената беше включена и закуска. Но разбира се, говорим за две нощувки. Не е като цените на базите за една пълноценна 10 дневна почивка... Препоръчани теми