Клуб "полицейска съпруга" - тема 4

  • 66 222
  • 797
# 750
Моят мъж, защото е граничен полицай, ще ходи поне до края на годината, дали в Елхово и околностите, дали в Малко Търново  Whistling
На първо време е в Елхово от началото на юни, а после ще видим пак кога ...
Виж целия пост
# 751
Ами някои хора в момента сме на тема "Елхово"  Grinning и няма какво толкова да пиша. Знам само, че и за лятото има график за там  Sad. Ако някой има друга информация, да сподели.

То и моя е в Елхово в момента, ама какво сега да се тръшкаме и да ревем ли през цялото време. Като се върне сигурно няма да ми прави впечатление, че никой не е писал 2-3 дни, ама сега съм сама и ми е криво. За това и търся с кого да си пиша. И между другото информацията ти е точна, и аз така дочух, че "купона" Simple Smile продължава.
Виж целия пост
# 752
Айде, честито!
Днес си имаме заплата + паричките за дрехи.
Само дето може да не окаже, че ни е последна и това ме притеснява много.
Никой нищо не казва за съдбата на неуниформените от транспортна полиция. Tired Face Tired Face
Виж целия пост
# 753
ted2, щом е там, значи се засичат някъде с моя мъж по Елховските земи  Grinning
Виж целия пост
# 754
ted2, щом е там, значи се засичат някъде с моя мъж по Елховските земи  Grinning
И с моя.
Виж целия пост
# 755
ted2, щом е там, значи се засичат някъде с моя мъж по Елховските земи  Grinning
И с моя.

100 %  Wink. Де на наряд, де на кръчма  Laughing Все някъде се засичат.
Виж целия пост
# 756
Момичета, нашите мъже в Елхово бая са се полюляли  Sad
Виж целия пост
# 757
Ние в Северна България също ...
Виж целия пост
# 758
Ние в Северна България също ...

И ние в нашата Северна България, също го усетихме /аз този път не, ама останалите се хвалят  Laughing/
Виж целия пост
# 759
Аз съм на югозапад и също се усети силно ...
Виж целия пост
# 760
Бе aз съм в Пловдив, aмa бaя си люля и тук
Виж целия пост
# 761
 Ето снимка от базата в Несебър http://prikachi.com/images/448/7345448q.jpg
Виж целия пост
# 762
И още http://prikachi.com/images/299/7344299N.jpg,http://prikachi.com/ … /445/7345445C.jpg, http://prikachi.com/images/446/7345446R.jpg, http://prikachi.com/images/447/7345447B.jpg, http://prikachi.com/images/448/7345448q.jpg, http://prikachi.com/images/449/7345449P.jpg,http://prikachi.com/ … /304/7344304T.jpg,
Виж целия пост
# 763
Ами някои хора в момента сме на тема "Елхово"  Grinning и няма какво толкова да пиша. Знам само, че и за лятото има график за там  Sad. Ако някой има друга информация, да сподели.

и аз бих благодарна ако някой има инфо относно Елхово
Виж целия пост
# 764
момичета,а някой бил ли е на базата в Боровец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия