Априлки 2013 - тема 5

  • 26 063
  • 737
# 285
Ох, изпаднах в ужас докато взимах сина от детска. В групата са си от понеделник, тогава докараха и едно детенце дето го нямаше цяло лято и шок и ужас - ОТ ДНЕС Е СЪС СКАРЛАТИНА  #2gunfire
не се притеснявам много за моя малкия, той пие коластра и до миналата година ми правеше толкова стрептококови инфекций, че педиатърката ни се смее, че имал Имунитет, ама това не пречи да го пренесе на мен и бебока  #Crazy Аз очаквах, ама в по късен етап. Снощи даже обсъждахме вкъщи, дали дане го спрем януари от детска... newsm78
Виж целия пост
# 286
Ох, изпаднах в ужас докато взимах сина от детска. В групата са си от понеделник, тогава докараха и едно детенце дето го нямаше цяло лято и шок и ужас - ОТ ДНЕС Е СЪС СКАРЛАТИНА  #2gunfire
не се притеснявам много за моя малкия, той пие коластра и до миналата година ми правеше толкова стрептококови инфекций, че педиатърката ни се смее, че имал Имунитет, ама това не пречи да го пренесе на мен и бебока  #Crazy Аз очаквах, ама в по късен етап. Снощи даже обсъждахме вкъщи, дали дане го спрем януари от детска... newsm78

Стискам палци да не се разболеете с бебето.

Мен много ме е страх тъй като не съм карала нито една шарка, дори и като малка и сега може и да хвана....ако някой околко моя приятел се разболее, но силно се надявам да не стане.
Сега малко съм в шок от тази епидемия от Хепатит А където е плъзнала в страната и мисля максимално да огранича контактите, че само това ми остава.
Виж целия пост
# 287
И аз не съм карала никакви шарки, много гадно.
Надявам се и с тази бременност да ми се размине. )

tanyaz, ако имаш възможност (няма да си на работа), защо не го оставите в къщи? Хем вероятността да болести и зарази е по-малка, а и ти ще си по-спокойна.
Виж целия пост
# 288
Момичета, не мога да ви изчета, аз със тази работа мога да ви чета само в почивните дни. Исках да ви питам как сте с яденето, аз ще се самоизям и само ям ли ям, спряха ми Метформина и не мога да се спра, някой може ли да ми даде съвет за озъптяване на вълчи апетит Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 289
е да кръв и урина, ясно за тях нали писах вчера резултатите от тях. питах по принцип не само при бременност като цяло дали има други гинекологични иследвания освен цитонамазка

Ти си и във ФБ групата нали? Там съм направила документ за изследванията по седмици, които се поемат от ЗК. Ето линк и в и-нет- http://beberoni.blogspot.com/2008/09/blog-post.html

Редактирам да кажа, че не съм направила такъв документ  #Crazy Напоследък имам проблем с краткосрочната и дългосрочната памет...  Crazy Сега публикувах няколко интересни файла  Peace
Виж целия пост
# 290

tanyaz, ако имаш възможност (няма да си на работа), защо не го оставите в къщи? Хем вероятността да болести и зарази е по-малка, а и ти ще си по-спокойна.


Не съм на работа,но имаме кака (в момента даже 2 каки) ученички.Той подивява вкъщи от скука и им пречи да учат, затова и ходи на детска. А няма смисъл вече да го спирам - той е бил в контакт с детето от понеделник. Поне се успокоих че не е опасна за плода, лошото е само че се пие пеницилинов антибиотик, но имало доста от тях, който стават за бременни. По добре без тях, ама ако се наложи. Луда рабоотаааа
Лека нощ, аз лягам че се скапах днес. Карам 4 и 8 клас преди обед, следобед шетам и готвя, а днес бях и на родителска среща. А уж не ходя на работа  #Crazy
Виж целия пост
# 291
Аз имам едно странично питане.

Шофирам постоянно, но местим офиса и вече няма да имам служебна кола. Та вкъщи бяхме решили, че докато имам служебна кола, която е на мое разположения 24/7 е безмислено да имаме друга, при условие, че мъжа ми работи на 15 мин пеша. Но сега ще купуваме кола - та аз имам предпочитания към разни коли, но все ми се струват малки багажниците за количка.

Вече мамите, някой от вас да имат малки коли - голф, пежо 206/307, тойта аурис, рено меган от новите,  такъв размер. Достатъчни ли са им багажниците. Като шофьор изискванията са ми много и основно насочени в техническата част, но сега се замислям и за пространство newsm78
Колата на приятелка беше пежо 2006 двувратка, старата ми количка се събираше в багажника и. Карам опел корса, двувратка, доволна съм, не си я заменям.
Цитонамазка си правя всяка година, последно март, и не смятам да се възползвам от изследването, нямам съмнения за проблем.
Мисля и аз още дребният да ходи ли на градина половин ден, или не. Скучно му е сам. Ще ходи пробно един месец, ако се разболява го спирам. Групите в градината са 2 от по 10 деца, имат 3 зали......да видим.
Неходещите официално на работа, само за страничните наблюдатели скучаят Wink
Виж целия пост
# 292
Ани, давай му коластра (На Аквасорс) Аз с нея си спаси детето. Миналата година всеки месец почти бяхме в болница, а тази сме пили 3 дни АБ. Ако искаш утре може повече инфо

http://www.aquasource.net/DisplayProduct.aspx?cid=6&pid=17

Ето това му давам- препоръча ми го нашия педиатър
Не съм дистибутор, но мисля че може да си го поръчаш от сайта.
Виж целия пост
# 293
Ани, давай му коластра (На Аквасорс) Аз с нея си спаси детето. Миналата година всеки месец почти бяхме в болница, а тази сме пили 3 дни АБ. Ако искаш утре може повече инфо

http://www.aquasource.net/DisplayProduct.aspx?cid=6&pid=17

Ето това му давам- препоръча ми го нашия педиатър
Не съм дистибутор, но мисля че може да си го поръчаш от сайта.
Благодаря ти, дори се сещам коя от познатите ми мами е дистрибутор и може да ми поръча.
Забравих да споделя, че онзи ден ходихме с дребният на зъболекар, и двамата нямаме проблеми. На мен ми махнаха и зъбният камък.
Виж целия пост
# 294
Добро утро.Аз също миналата година давах коластра на моята дъщеря и нямахме проблем-всички деца се разболяха само ние държахме фронта.Много се засили имунната система.След малко почвам да работя  ще ви проверя следобеда преди драмка  bouquet
Виж целия пост
# 295
Добро утро мамчета как сте
Аз не успях да се наспя, че мъжо си изкълчи крака и цяла вечер мрънка, че го боли  Sad
Виж целия пост
# 296
Здравейте! И аз да се запиша при вас Simple Smile
Великият ден за нас е определен на 24 април 2013 г.  Simple Smile
Виж целия пост
# 297
Добро утро и от мен. )
Аз гледам за Барби - русалка. )))) ама тъкмо свърши. ))))

Ще ходя сега да пусна все пак изследването за БХС. Мъжо голямо убеждаване му дръпна. )

Виж целия пост
# 298
Моя доктор каза, че ще ми ги пусне ако искам, но според него нямало никакъв смисъл, защото се е нагледал на толкова грешки #Crazy
За шарките аз съм карала всичко освен рубеола, но тя вече почти не се среща. А пък скарлатината не създава имунитет, така че карал - некарал, все тая.
Виж целия пост
# 299
i_nikolova добре дошла и леко бременеене
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия