Размисли за тройка

  • 217 058
  • 914
# 675
Еееееееее, ти нещо имаш нужда да изразиш чувства по темата  Joy
Стига сега, не така буквалистично – секс без чувства за мен е секс без да съм обвързана с тоя човек, без да имаме връзка и да влагаме нещо повече от секс.


Да де да , не влагате любов, но емоция да, а това си е пак чувство. :lol:
Виж целия пост
# 676
Fortune, що се хАбиш?  Wink
Виж целия пост
# 677
Еееееееее, ти нещо имаш нужда да изразиш чувства по темата  Joy
Стига сега, не така буквалистично – секс без чувства за мен е секс без да съм обвързана с тоя човек, без да имаме връзка и да влагаме нещо повече от секс.


Да де да , не влагате любов, но емоция да, а това си е пак чувство. :lol:

Да де, като искаш да издребняваме на думи, без оглед на идеята – ОК, права си.
Въпреки това – аз държа на моето, като осъзнавам, че не при всеки е възможен такъв секс.

И, порнобис - това не беше никак мъжко - стоиш настрана и чакаш една жена да ти води хорото, дето сам повече в началото  Crossing Arms
Виж целия пост
# 678
Вилико, опитвам се да следя темата от телефон в движение.
Да се пребия ли искаш, заради твоята многословност...?
Секс съм правил винаги при минимум харесване. За мен това също е чувство. Да хвана ей така някоя, заради едната дупка, не ми се е случвало.
Пиши ме в графа динозаври.
Виж целия пост
# 679

 Joy

Явно всеки говори за различни неща. За мен харесването не е чувство. Това, че харесвам някой за секс, не значи че го харесвам за други, по-сериозни работи, като връзка да речем.  Rolling Eyes
И на мен НЕ ми се е случвало да хвана някой заради стърчащата му анатомия, но това не значи, че искам да имам връзка с него.  Rolling Eyes Обикновено сме нещо като приятели ама не съвсем.  Laughing Не ги мисля за сериозни такива "приятелства". Нищо че ходим насам - натам заедно, това не значи, че ми пука за човека.

Ти, порнобис ( Joy), верно ще се пребиеш следейки темата от телефона.  ooooh!
Виж целия пост
# 680
ПОрнобис, слънце, направи ми услуга-гледай си пътя, че е мъгливо ....
Виж целия пост
# 681
Те това е... човека ще се пребие, вие пак за ПОрнО. Joy


Секс съм правил винаги при минимум харесване. За мен това също е чувство. Да хвана ей така някоя, заради едната дупка, не ми се е случвало.
Пиши ме в графа динозаври.

Ааа не така, какви динозаври, аз не искам да съм тази графа, пък гледам, че сме на един акъл по темата щото. Rolling Eyes

Куйн, кво значи да не ти пука?
Виж целия пост
# 682
Куйн отговаря:
означава, че ми е все едно дали ще сме заедно или не. Означава, че не искам да имам истинска връзка с този човек, означава, че ако нещо му се случи, нищо няма да ме заболи и т.н., също така означава, че имам още няколко като него.  Joy
Но спокойно, за момента нямам такива, т.е., имам такива само от миналото си, които все още са на разположение, но мисля да си набавя и нови за всеки случай.  Wink
Виж целия пост
# 683
Кажете, поне изпитвате ли лека възбуда, бъркайки нарочно ника ми?
Искам да знам, че ви доставям удоволствие.  Mr. Green
Виж целия пост
# 684
Кажете, поне изпитвате ли лека възбуда, бъркайки нарочно ника ми?
Искам да знам, че ви доставям удоволствие.  Mr. Green
Бъди сигурен!  bowuu
Виж целия пост
# 685
Ееее как не ти пука , ако му се случи нещо? Ако си счупи ръката да речем, няма ли приятелски да ти стане мъчно поне?  Laughing

Joy pronobis искаш да им покажеш чувство ли? Laughing

Обаче оспамихме темата.
Та, за да не е само спам - има ли чувства в тройката?! Flutter
Виж целия пост
# 686
Включвам се и аз. Не съм правила, само съм се позамисляла... и това, до което стигнах е, че не бих го направила с човек, към когото имам чувства. Не съм от ревнивите по принцип, но това ми идва в повече  Mr. Green Ако искам да си задоволя любопитството и другите му там работи, ще е на свободна от чувства територия. Ама сега като се зачетох в темата, ми се събуди мерака ....  Peace
Виж целия пост
# 687

Та, за да не е само спам - има ли чувства в тройката?! Flutter


Ти пък.. чувства... ей, това жените все на романтика ви избива.
Не бъркайте секса с чувствата че става опасно.  Mr. Green

Скрит текст:
Виж целия пост
# 688
Соте, ти нищо не си разбрал.
Каква романтика пледирам за емоции аз ТУКА. Flutter
Само pronobis-динозавъра ме разбра. Grinning
Виж целия пост
# 689
Fortune, не ме провокирай.  Laughing

sote-full, ти обвиняваш жените, че ги избива на чувства, а аз казвам същото за мъжете.  Laughing
Явно е до човек и свето/сексо възприятие.

Аз не помня дали съм казвала нещо за тройките.  newsm78 Но не бих правила тройка с 2 жени, с 2-ма мъже по-бих направила, но пак зависи как, т.е., не както е по порно филмите. Предпочитам и двамата да ме галят нежно и да ми правят вятър с едни огромни пера, да ме целуват навсякъде, а после да ми донесат кафенце с малко шоколад.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия