Размисли за тройка

  • 217 075
  • 914
# 180
Ама обективна съм... какво   Crossing Arms
Нали знаеш – изводите на  форума – това, което на теб не ти харесва, за други може да е върха. Обаче аз ако мога да те убедя в моята правота  Joy
Виж целия пост
# 181
 newsm09 анадолската

На анадолската съм фен.  Joy
Виж целия пост
# 182
vili, стига сме разпъвали локуми, ами кажи от по горе изброените коя 3 ще ти отива повече?

На мен ми допадна особена арабската  Grinning
Виж целия пост
# 183
Аз съм била участник в студенстката няколко пъти, но като живееш в общежитие е неизбежно.  Grinning
Виж целия пост
# 184
Ми моята я няма...
Един прави секс, а другите двама се карат кой от тях да се включи  Joy
Виж целия пост
# 185
Това много отива да е испанска  Laughing по точно бразилска...
Виж целия пост
# 186
Вие още ли се чудите?Аз вече си избрах -тройка  кебапчета. Grinning
Виж целия пост
# 187
Това много отива да е испанска  Laughing по точно бразилска...

Защо бразилска?  Grinning Там се включват по-скоро на поразия, кой в която двойка, тройка и т.н. свари.  Laughing
Виж целия пост
# 188
Сега се сещам, че пропускаме участието на травеститите примерно.
Виж целия пост
# 189
Сега се сещам, че пропускаме участието на травеститите примерно.
И алкохола пропускаш. Селска тройка:
Скрит текст:
Отива един човек да търси работа във ферма.
- Искам 1000 лева заплата!
- Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш?
- Ами... Разбирам езика на животните.
- Добре. Я ела тука.
Завел го при свинете. Животните изгрухтели.
- Казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кметът сте писали 3, две сте си ги поделили.
- Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някак си. Ама я ела при кравата!
Кравата измучала.
- Ами тя каза, че дава по 20 литра на ден, а вие с кмета пишете 10, другите си ги вземате.
- Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи!
Отиват да уредят договора, минават покрай козите и една започва да блее силно.
- Не я слушай, не я слушай! С кмета бяхме пияни!

Какво толкова я мислите тройката. Тя е како останалите неща около секса (всъщност като всички неща). Ако Ви е в главата, ако нещо ви човърка, се намират подходящи условия и участници. Ако нещо ви тревожи, и имате някакви дълбоко скрити съмнения, така и не се намира подходящ повод или човек.
Виж целия пост
# 190
Много уважавам кратката и изчерпателна мъжка мисъл.  Peace
Виж целия пост
# 191
Сега се сещам, че пропускаме участието на травеститите примерно.
И алкохола пропускаш. Селска тройка:
Скрит текст:
Отива един човек да търси работа във ферма.
- Искам 1000 лева заплата!
- Чакай, бе! Хората тука взимат по 50-60 лева, а ти 1000?! Че какво повече знаеш?
- Ами... Разбирам езика на животните.
- Добре. Я ела тука.
Завел го при свинете. Животните изгрухтели.
- Казаха, че са се опрасили с 5 прасенца, а вие и кметът сте писали 3, две сте си ги поделили.
- Сакън! Тихо! Добре, добре! Разбрал си някак си. Ама я ела при кравата!
Кравата измучала.
- Ами тя каза, че дава по 20 литра на ден, а вие с кмета пишете 10, другите си ги вземате.
- Добре! Добре! Тихо! Нает си! 1000 лева! 2000 лева! Само мълчи!
Отиват да уредят договора, минават покрай козите и една започва да блее силно.
- Не я слушай, не я слушай! С кмета бяхме пияни!

Какво толкова я мислите тройката. Тя е како останалите неща около секса (всъщност като всички неща). Ако Ви е в главата, ако нещо ви човърка, се намират подходящи условия и участници. Ако нещо ви тревожи, и имате някакви дълбоко скрити съмнения, така и не се намира подходящ повод или човек.

Цъ, предразсъдъците пречат много. Често ни се иска нещо, поне на мен - обаааче не си давам самата аз на всички мечти, приумици или моментни пориви. Примерно за тройката - ето, предполагам, че е хубаво, различно, възбуждащо, но надали бих го направила нарочно, макар да ми се иска...ама само така си остава, трудно за обяснение дори  Wink
Виж целия пост
# 192
Аз пък съм чувал за затворническа тройка, като третия участник е сапуна.
GENTIL, ти спря ли се на финална полова принадлежност във форума, че се бях притеснил леко?  Mr. Green
Виж целия пост
# 193

Цъ, предразсъдъците пречат много. Често ни се иска нещо, поне на мен - обаааче не си давам самата аз на всички мечти, приумици или моментни пориви.

Много хубаво.... не винаги е на хубаво...  Mr. Green

http://vbox7.com/play:482ddb24

Но пък който го е страх от мечки.. да не ходи в гората!!!  Laughing

Виж целия пост
# 194

Чудя се кой е по- жалък?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия