Размисли за тройка

  • 217 058
  • 914
# 525

 че ме беше подложила на диета (да ми станела по-добра спермата)  

Ето къде било разковничето значи  Laughing... а ние наблягахме на вкуса...  Laughing

http://www.vsekiden.com/123665

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green


Чеки ся....Ти пича го остави....Сега теб първо да опраим.... Laughing

Ех, откога чакам...  Whistling


Seaman, респект, човече!  Grinning
Ако имаш номинация за форумен татко, ще гласувам с цялата клавиатура за теб.

Има и моята подкрепа.  Hug
Виж целия пост
# 526
Морски...утепа коча с лопатата направо!  Joy
Вие сте страшни бе, поклон...... Hug

Никви номинации не трябва да се организират - одма ставаш намбър уан!

Иначе.....ти си млад, ще си изчакаш реда за мелето! Heart Eyes

Соте, сънувАх те.....  Yum  Laughing
Виж целия пост
# 527

Соте, сънувАх те.....  Yum  Laughing

Аййй...  Hug.. като привидение или като удавник в некое блато  Laughing.. щото цяла нощ все русалки ми се явяваха, та като се закачи една на куката, барабар с въдицата ме повлече към блатото... Laughing.. оказаха се акули накрая!!!  Joy
Виж целия пост
# 528

Соте, сънувАх те.....  Yum  Laughing

Аййй...  Hug.. като привидение или като удавник в некое блато  Laughing.. щото цяла нощ все русалки ми се явяваха, та като се закачи една на куката, барабар с въдицата ме повлече към блатото... Laughing.. оказаха се акули накрая!!!  Joy

мхм.....давеше се във водите на любовта..... Mr. Green

Имал си тежки рибарски сънища..... Joy
Докато се назландисваме...водите ще се оттеглят, а въдиците ще се огънат.....



Виж целия пост
# 529
...водите ще се оттеглят, а въдиците ще се огънат.....


Ми звучи като Тя ще се нацупи и оттегли, а неговия ще увисне  Joy
Виж целия пост
# 530
...водите ще се оттеглят, а въдиците ще се огънат.....


Ми звучи като Тя ще се нацупи и оттегли, а неговия ще увисне  Joy

Виле, на теб отдавна съм разбрала, че превод не ти требе...ама за нищо...Умна жена си.... Grinning
Виж целия пост
# 531
...водите ще се оттеглят, а въдиците ще се огънат.....


Ми звучи като Тя ще се нацупи и оттегли, а неговия ще увисне  Joy

Виле, на теб отдавна съм разбрала, че превод не ти требе...ама за нищо...Умна жена си.... Grinning
Стига четки. Това всички го схванахме... Mr. Green
Виж целия пост
# 532

Ми звучи като Тя ще се нацупи и оттегли, а неговия ще увисне  Joy

Нещата са лесно поправими.. само повод да има!!!  Laughing
Виж целия пост
# 533
...водите ще се оттеглят, а въдиците ще се огънат.....


Ми звучи като Тя ще се нацупи и оттегли, а неговия ще увисне  Joy

Виле, на теб отдавна съм разбрала, че превод не ти требе...ама за нищо...Умна жена си.... Grinning
Стига четки. Това всички го схванахме... Mr. Green

Я пък ти не ми заставай непреко....Аз се чудя как да организирам група...той.... Laughing
Виж целия пост
# 534
Порнобис - я да мълчиш, веднъж и мен да почеткат у форума  Naughty

Пък и не само...усещам, че искате да ме привлечете към каузата нещо....
Виж целия пост
# 535
pronobis, даже не знам от къде да видя дали имам номинация за форумен татко  Laughing Много малко време имам да седя пред компютъра..Ако имах повече сигурно вече да съм натрупал 5000 мнения,имам много за разказване и снимки за показване, ама нито знам тук къде да кача снимките нито имам времето да го направя  Sad  Ама пък GENTIL казва че съм нъмба уан, значи няма повод за притеснение  Laughing .  Еее млад млад колко да съм млад след 2 месеца на 28 ставам  Cry гоня 30-те вече  Sunglasses
А някои ако иска диетата, на която бях подложен тя е лесна, помня че бягах от мазнините като дявол от тамян  Laughing Картофи и сирене ядях. Ако някои се интересува ще я напиша цялата, жената я знае на изуст. Сега като хапвам мазна пържолка и ме гледа накриво  Whistling А, Соте, да ти кажа жената и на вкус каза че е добра   Mr. Green , даже употреби друга дума...

Извинявам се че не пиша много, но имам около 4 часа сън, и ако не си ги взема после съм  #2gunfire ..Надявам се още година две и да се успокоят нещата. Аз искам и момиченце  Grinning да е на тати принцеската и съм решил като поотраснат батковците... след 2- 3 години  Rolling Eyes  Искам един ден да имам зет, които да тероризирам, както тъста и тъщата тероризират мен  Wink
Виж целия пост
# 536
Вили...ми...пак позна! Hug Laughing

Морски, гледай чаветата и спи, щото тройки с недоспали, да ми заспиват между...действията не зимам....Да не те късаме на изпита Wink
Сериозен претендент си, още повече, че за моята възрастова група вече си в менюто като крехко агнешко! Laughing
Виж целия пост
# 537
Морски, качи малко снимки на децата!

И да питам - като правите секс не те ли е страх да не стане грешката и да сложиш още една двойна лентичка?  Crazy
Виж целия пост
# 538
Човека ще кара до момиче бе, Естелче, не четеш! Laughing
Виж целия пост
# 539
Е, наборът все е овладял предпазните средства до момента, мисля. Но въпросът на Естел е важен с оглед кандидатурата му (ако съм разбрала правилно) в темата.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия