
имах нужда, доста се бях притеснила, но сега вече съм по спокойна, нещата тръгнаха много добре, дано така да продължат. 
Казаха ми да не се притеснявам толкова, общо взето си е наред детето. Та те това е от нас.
Днес съм втора смяна.





Пак да кажа - децата са различни, сигурна съм, че младежът има много таланти, които други дечица не могат, спокойно!
Между другото и нашата педка ни каза че другия месец ще ни даде направление за психолог,ако искаме да го заведем.Моля те пиши на лични,какво точно представляваше прегледа при психолога.,че ми е доста притеснено. 

Аз утре ще спестя с една бройка зора на лелките и оставям Диди вкъщи.
После стискайте и да си вземем жилището във Варна! 






Да те глезят като писанка и днес, и през цялата ти предстояща година!

Препоръчани теми