



Част от нещата пристигнаха, друга част ще ги получа някой януари, може би само Диди ще получи подарък на самата Коледа.



Дано януари се компенсират 


Пползвайте си армаганите със здраве!
никакво сополевене у вашта къща не се позволява! 
И мигат невярващо докато асимилират.


Ще се гътна в очакване! 
Много се радваха милите, а Максо цяла вечер я наричаше "подарък"
, разбрал-недоразбрал.
Опитвам се да набера инерция, па дано не я губя...
А те не са хич малко 
.

!


!
.
.
!
Аз май съм те засичала из Бургаската тема или темата за Девата може би.


Поне при вас има сняг, там ще му се нарадвам.



Дано нищо и няма на малката, чакаме новини какво е казала лекарката!
сори за служебните несгоди и при теб, схванах какво ти се налага да правиш предпразнично, верно по-добре е да ти режат пари в случая. 




Препоръчани теми