Колко кг качихте по време на бремеността ? тема 2

  • 69 057
  • 458
# 15
Супер наистина само 5 кг.Но как така ами бебе 3кг,води,плацента как стаба тази работа ,много ми е чудно наистина  newsm78,всичко с каквото си се хранила е отивало само при бебчо дефакто  newsm78 Важното е че сте добре и живи и здрави   bouquet
Виж целия пост
# 16
Аз съм почти на края остава ми до плановото секцио много малко, а кг ми са все още + 7, даже варират между 6 и 7кг. , явно не е задължително последния месец да качиш мн кг.
Виж целия пост
# 17
Daniiellla  Peace дано,и аз май се застопорих и не съм качила от едим месец грам..)))Дано така е докрая  Praynig Леко раждане ти пожелавам  Peace
Виж целия пост
# 18
Мерси Лаленце. Вече нямам търпение Simple Smile
Виж целия пост
# 19
Офф и аз ама,аз имам доста ,живот и здаве да стигна безпроблемно до 37 г.с ще съм много благодарна  Praynig
Виж целия пост
# 20
Здравейтеееееееее,

Аз съм бременна в 3 месец и до момента не съм качила нито 1 кг. за сега добре, но по натам със сигурност ще започна да качвам. А и до скоро нямах почти никакъв апетит....супер гадно ми беше, защото постоянно мислех какво да направя да ям, защото няма как да седя гладна, а и постоянно ми се гадеше. Сега е малко по добре, но днес цял ден пак ми се гади и незнам дали скоро няма да посетя и тоалетната  Sick
Виж целия пост
# 21
Спокойно ще стигнеш Simple Smile всичко ще бъде наред. Важното е да си спокойна и да се грижиш хубаво за себе си, съответно и за бебочето Simple Smile
Виж целия пост
# 22
На мен темата ми е интересна, би било хубаво да има нещо като статистика Simple Smile
Аз засега не съм качила хич, но е нормално съвсем рано е Simple Smile Целта ми е до 12 килограма, но то Божа работа.
Виж целия пост
# 23
Супер наистина само 5 кг.Но как така ами бебе 3кг,води,плацента как стаба тази работа ,много ми е чудно наистина  newsm78,всичко с каквото си се хранила е отивало само при бебчо дефакто  newsm78 Важното е че сте добре и живи и здрави   bouquet
Здравейте! Да, наистина само на бебче качвах. Хапвах това което и преди да забременея - предимно раст.сурова храна като само в началото няколко пъти сирене и дом.кис.мляко, защото ми се гадеше от салати. И аз не очаквах че ще отида да раждам само с +5кг, но е факт. Дори исках да имам 2-3кг резерва, но не ми се получиха сметките. Simple Smile
Виж целия пост
# 24
Боже, момичета, така като ви чета ме хваща срам с моите кг  smile3518 Забременх 53кг. а сега в почти 25г.с съм 66кг., а те първа навлизам в последните месеци, където се качват най-много кг  Weary Направо незнам на какво ще приличам на финала  smile3506
Виж целия пост
# 25
С първата бременност - общо 8 кг. С втората дни преди раждането - 6-7 кг. Храня се нормално, не се тъпча и почти нищо не ме изкушава.
Виж целия пост
# 26
С баткото качих 12-13кг а с дъщеря ми направо ме е срам да кажа .... Blush.... 26 кг  Blush
 Слава богу си върнах предишните килограми!  Peace
Виж целия пост
# 27
Аз като чета, и мен ме хваща срам, до момента съм качила 6 кг. Направо не ми се мисли на какво ще заприличам на края... Ще трябва да започна да се ограничавам. Но като ми се яде...

Виж целия пост
# 28
+5кг съм почти в 19та седмица.

Като си проверявам календара от първата бременност, точно качвам същите килограми за сега за същото време.  Надявам се на финала да са по малко от преди.
Виж целия пост
# 29
24  седмица съм и съм 4 кг отгоре  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия