Раждане в Окръжна Болница "Св.Анна" град София

  • 277 085
  • 2 198
# 270
Благодаря  bouquet, ще видя да звънна, и ще пиша и тук.
Виж целия пост
# 271
Благодаря  bouquet, ще видя да звънна, и ще пиша и тук.
Няма такава опция.

Виж целия пост
# 272
Опцията е 700 лв избор на екип с анестезия, 565 лв избор на екип без анестезия /естествено за нормално раждане/  Simple Smile
Виж целия пост
# 273
Колко по-рано е хубаво да се свържа с д-р Дачева, тъй като съм се спряла на нея за раждане? На телефоните на болницата ли да звъня или лично на нея? Влизам в седми месец утре и се чудех дали вече не е време.
Виж целия пост
# 274
Привет!Искам да питам ако съм с предписание за секцио,и не искам да плащам за екип,как би следвало да постъпя,да отида там колко време преди термин и към кой да се обърна,и какво отношение мога да очаквам като към без избор?
Виж целия пост
# 275
Цитат
...разбрах че всички знаят какво правят и няма значение при кои ще родиш е има малка разлика ако имаш екип но и без него е добре освен ако нямаш причина
+1. С Креми85 се засякохме в болницата, когато се роди нейният Борис.  Sunglasses
Аз също родих там без избран екип (на смяна бяха Жекова и Топчи и две акушерки - Диана и на другата не и научих името) и впечатлението ми съвпада с нейното.

***
В тази болница не може епидурална упойка при вагинално раждане без избор на екип, в това число анестезиолог.
Виж целия пост
# 276
А в багажа да слагам ли гащи...в смисъл чувала съм,че те карат да си стискаш превръзката с краката  newsm78
Виж целия пост
# 277
да сложи си само сутрин на визитация си без
Виж целия пост
# 278
А ние пък с kremi85 се разминахме за 1 ден Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 279
Привет мами!
Скоро и аз ще тръгна да раждам в Окръжна, но исках да попитам за ВИП стаите? Какво всъщност е положението? Аз ще бъда с избор на екип и мисля да бъда в такава стая, но не намерих инфо за тези стаи. Когато те приемат да раждаш багажът ти къде отива? Благодаря предварително за отговорите Simple Smile Леко раждане на всички!
Виж целия пост
# 280
Привет мами!
Скоро и аз ще тръгна да раждам в Окръжна, но исках да попитам за ВИП стаите? Какво всъщност е положението? Аз ще бъда с избор на екип и мисля да бъда в такава стая, но не намерих инфо за тези стаи. Когато те приемат да раждаш багажът ти къде отива? Благодаря предварително за отговорите Simple Smile Леко раждане на всички!


ВИП стайте са 1 или 2 и просто няма смис. от тях! в нормалните стай те по 3-4 момичета - те са нови, чисти, всяка сутрин мият и взимат боклука! понеже няма много родилки там може да имаш моя късмет да сте 2 в стая, аз родих ноември.  smile3525
А относно багажа - той "ходи" с теб където и да те заведат - и в предродилна зала и после в стаята ти!
ВИП стая е добре да имаш ако си майчин дом или шейново!!!!
Желая ти късмет и леко раждане
Виж целия пост
# 281
Привет мами!
Скоро и аз ще тръгна да раждам в Окръжна, но исках да попитам за ВИП стаите? Какво всъщност е положението? Аз ще бъда с избор на екип и мисля да бъда в такава стая, но не намерих инфо за тези стаи. Когато те приемат да раждаш багажът ти къде отива? Благодаря предварително за отговорите Simple Smile Леко раждане на всички!


ВИП стайте са 1 или 2 и просто няма смис. от тях! в нормалните стай те по 3-4 момичета - те са нови, чисти, всяка сутрин мият и взимат боклука! понеже няма много родилки там може да имаш моя късмет да сте 2 в стая, аз родих ноември.  smile3525
А относно багажа - той "ходи" с теб където и да те заведат - и в предродилна зала и после в стаята ти!
ВИП стая е добре да имаш ако си майчин дом или шейново!!!!
Желая ти късмет и леко раждане

Благодаря! Надявам се и аз да е леко Simple Smile че още се чуди дали да излиза девойката newsm78
Виж целия пост
# 282
А за обема на багажа дали ще има проблем,че аз какво сътворих... Embarassed а уж всичко е само по списъка Laughing
Виж целия пост
# 283
Вземи си първоначално най-важното,при приемането,после като те преместят в стая след раждането,близките ти ще донесат останалото.Аз бях с една грамадна чанта,раница, и една голяма кауфландска торба...но с  само чантата отидох при приемането.
Виж целия пост
# 284
багажът е добре да е компактен, защото не се знае колко ще те разкарват из стаите, пък и може да се наложи ти да си го носиш. По принцип санитарките помагат с пренасянето, но все пак....
Аз лично смених 4 стаи, докато бях там. Първо в предродилно - като видяха, че работата няма да стане веднага, ме преместиха в обикновена стая, после пък в реанимация, накрая пак в стая...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия