За феновете на тениса - тема 3

  • 36 453
  • 728
# 105
Григор и Багдатис играят в 4,00 часа в нощта на петък срещу събота

http://tennis.sportal.bg/news.php?news=404327

Има шанс Гришата срещу Багдатис и дано го видим на първия му финал от атп
Виж целия пост
# 106
А мачът на двойки е от около 8ч. Отивам да си нагласям алармата за 4ч Mr. Green
Виж целия пост
# 107
А мачът на двойки е от около 8ч. Отивам да си нагласям алармата за 4ч Mr. Green

Като си засменяте никовете........

Графиня фон Вайсвурст.....Драга ми Графинке......няма да ти се карам заради лентичката....Не я бях видяла до сега....Честито!!!! Много се радвам! Знам, че я искаше много!!!! Всичко да е безпроблемно!!!

Аз не съм суеверна....ама да не развалям добрите отзиви за Гришо и нищо не пиша....Иначе ви чета и съм в час......

И....честита нова година! Живи и здрави!
Виж целия пост
# 108
 Joy
Благодаря за пожеланията, маме Hug
И дано утре да имаме още поводи за радост
Виж целия пост
# 109
Много трудна, но и много сладка победа... bg bg bg bg bg
Грише, обичам те newsm24 newsm20

Отивам да подремна до мача на двойки, (ако ме остави малката)
Виж целия пост
# 110
Няма да има мач на двойки, Кей си контузи коляното в мача срещу Мъри.

Гришко ВЕЛИК, ако продължава така, скоро в топ 20 и нагоре!  bigdance2

умрях от кеф когато съдийката на стола наказа Багдатис, че се мотае - моята богиня на правосъдието
Виж целия пост
# 111
Цитат
Утре пак ще се става рано. Финалът с Мъри е от 5ч Whistling
Редактирам се. От 5ч е финалът на двойки, мачът на Гришо с Мъри ще е не преди 6ч.
Виж целия пост
# 112
Леле, леле, ама наистина титлата е реално близо!!!! Grinning Grinning Grinning

Аз легнах в 2 ч...и в 4 ч. в просъница станах да гледам, обаче нито един линк не ми тръгна 10 мин. и включих само лайвскора ...легнах и така го следях..по някое време задремвах, ама като цяло го 'гледах' мача Simple Smile)
Финалът вече ще се гледа, утре е неделя, така че или няма да лягам или ще стана и после ще си доспя. Успех, Григорче!!! Simple Smile
Виж целия пост
# 113
Дали утре сутринта някоя телевизия ще предава финала?
Виж целия пост
# 114
Виваком Арена, за който я има. Аз лично гледам в интернет. Качеството днес беше добро.
Виж целия пост
# 115
Highlights от полуфинала http://www.youtube.com/watch?v=O3a1T61d1aI
Част от пресконференцията на Гришето http://www.youtube.com/watch?v=2v3_Tgz9ykU
Виж целия пост
# 116
http://www.DMCA-removal-from-Google/index.php?page=torrents

за тези които не са го гледали, е качен тук
Виж целия пост
# 117
Браво на Гришко, голям успех Simple Smile
Виж целия пост
# 118
Браво на Гришко, голям успех Simple Smile
ooooh! Джой сепнах се в момента, в който прочетох коментара ти, реших, че Мачът е минал и Гришата е взел титлата и съм пропуснала да гледам (а дано, първото Wink ), просто четох, че мачът ще е от 5 ч и дори се настройвам да поровя и да погледам  Whistling
Виж целия пост
# 119
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия