Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са тези соли, които се споменават в публикациите?
Какви са препоръчителните усещания за бебето и ритането?
Какви са препоръките за болки в кръста и гърба по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са тези соли, които се споменават в публикациите?
-
Какви са препоръчителните усещания за бебето и ритането?
-
Какви са препоръките за болки в кръста и гърба по време на бременност?
-
Какви са препоръките за използване на свещи и антибиотици по време на бременност?
-
Какви теми обсъждат майките във форума?
Мерси все пак ,дано няма нищо сериозно !
Щом и други мами се оплакват ,значи е нещо не толкова необичайно за сезона и няма да се шашкам..
Ще си призная ,не смятам да се мъча с естествено раждане ,едно секцио за 40 минути и готово.Освен ако бебока не е решил да подрани ,но и тогава ще гледам да мина по тази процедура.Според мен няма смисъл да се правя на героиня и да изтърпявам всичко ,все пак сме в 21 век.Ако майка ми можеше да избира ,би родила секцио ,но тогава времената са били други и не е било по избор.Не смятам ,че това ме прави лоша майка или ще ми попречи да усетя ,че имам дете по някакъв начин.Все пак е въпрос на избор. 



