Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са тези соли, които се споменават в публикациите?
Какви са препоръчителните усещания за бебето и ритането?
Какви са препоръките за болки в кръста и гърба по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са тези соли, които се споменават в публикациите?
-
Какви са препоръчителните усещания за бебето и ритането?
-
Какви са препоръките за болки в кръста и гърба по време на бременност?
-
Какви са препоръките за използване на свещи и антибиотици по време на бременност?
-
Какви теми обсъждат майките във форума?

Така ще ми е по-спокойно. Макар, че и тези от неонатологията показвали, но все пак зависи колко са заети – не мога да разчитам на случайности. Препоръчвам да ходите на лекции за кърмене, полезни са! На мен на теория вече всичко ми е ясно, остава да го приложа правилно и на практика и нямам търпение да кърмя 


Щом се налага секцио и докторите казват, че не трябва да се рискува, значи така е по-добре и за майката и за бебето, ама ако можете нормално и нямате никакви противопоказания, не се страхувайте, а давайте смело, няма нищо страшно
.Изписа ми сироп за този проблем и ми каза да пия Но шпа и Магнерич 3х1.
А в болницата е супер потискащо, всички майки са с проблеми и дори предния път момичето в моята стая си загуби бебето и все пак си е шок и за всички в отделението
. Всеки го е страх от неизвестното , още по - малко никой не е застрахован , всичко е Божа работа . Достатъчно ни е че по телевизията постоянно говорят подобни неща . А още по - малко аз съм човек с много слаба психика и като чета и слушам тия работи направо се депресирам !!! Моля ви мислете позитивно
По-добре да не споделяме нещата по този начин, за да не се тревожим
. Изобщо представям си нещата по най-добрия начин 