Неплатените потребители по форумите

  • 13 362
  • 341
# 75
Октоподесата е всеизвестна с пленителната си добрина. Ще я назначим за ейчар Mr. Green /човешки ресурси/
Виж целия пост
# 76
За добрина не знам, но красота - определено пленителна за мен. Peace Grinning
Виж целия пост
# 77
За добрина не знам, но красота - определено пленителна за мен. Peace Grinning
И това също.
Виж целия пост
# 78
Ще я назначим за ейчар Mr. Green /човешки ресурси/

Excellent! Ще ми плащат да закусвам с новаци. Простете, но го пера един в съседната тема. Ще се върна след малко. 
Виж целия пост
# 79
а аз се чудя на букета от никове в "оня списък". Най-странно ми е за Краси и се чудя защо Сийка не е там.

Ох! Просто е копирал явните потребители, виснали на балкона. Скритите и гостите няма как да знае кои са.

Или са ти са се замъглили чакрите или...не знам:)
На балкон никой не ме е виждал, и не само мен.
Виж целия пост
# 80
Рокси, при теб е хронично, примири се.
Виж целия пост
# 81
 Абе верно сте се бъгнали в последно време - едни такива благи, кротки, снизходителни, как да не ви заподозре човек всичките! Crazy
Виж целия пост
# 82
не мога да изчета всичко, но ми е останало соц мислене - видя ли опашка , се нареждам  Twisted Evil

какво давате тук, казвайте  Mr. Green

аз съм като Алф , искам от всичко, по много  Laughing
Виж целия пост
# 83
 Някои от изброените потребители в другата тема не съм чела често, но нямам лоши впечатления, други определено не ми се връзват в образа на манипулатори, но някои много си приличат и дори ги бъркам. Иначе знам, че се печели от потребителите. Може би поради това в началото всички забележки към потребители често започваха с " моето уважение към всеки потребител ", а после на мода излязоха по-махленски тип саморазправи.
Виж целия пост
# 84
Е, това вече е драма Laughing.
Вие си стойте тук в безплатния списък, аз отивам да разуча как се влиза в платения Mr. Green
Виж целия пост
# 85
Някои потребители от днес са се покрили ...
Дали не къртят вече $$$ ???
Виж целия пост
# 86
Тук съм, тук съм, припявайки си "Зелено, зелено, щом всичките пари са ти в зелено, зелено, и на мен ми зелено, с форума ееее добрееее!", а после "Money, money, money, must be funny in the rich man's world.".
Виж целия пост
# 87
Или са ти са се замъглили чакрите или...не знам:)
На балкон никой не ме е виждал, и не само мен.

Така си мислиш. Като щатен австрийски агент имаш запазено място в ложата. Всички го знаят. 
Виж целия пост
# 88
Или са ти са се замъглили чакрите или...не знам:)
На балкон никой не ме е виждал, и не само мен.

Така си мислиш. Като щатен австрийски агент имаш запазено място в ложата. Всички го знаят. 
Да стоиш на балкона е класика, Шекспир даже има супер лаф по случая
"Но стой, каква е тази светлина,
която от прозореца изгрява?
Той изток е, а Жулиета — слънце!"
Виж целия пост
# 89
Ъ....а коя е темата с платените? пак съм изпуснала...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия