Неплатените потребители по форумите

  • 13 362
  • 341
# 120
Хммм, 6г. и половина във форума, завиден стаж и разнообразен опит в различни теми и подфоруми. )))
Мисля че заслужавам достойно заплащане.  Laughing
Виж целия пост
# 121
Мислех, че неплатените ще ни организират върл капитализъм - с всичката му конкурентна борба, дъмпинг и прочие, ала се получил жив социализъм - с недоимък и опашки от чакащи. Що тъй?  Mr. Green
Виж целия пост
# 122
Хммм ти не беше ли в Ония списък?
Виж целия пост
# 123
Ех, Лоана, вие в момента, като класически пример за монополистичен пазар, не допускате конкуренция.
Виж целия пост
# 124

Хубаво е да има потребители, при които омарите на техните омари си имат сребърни прибори, които пък си имат собствена страница на фейсбук.  Дано да се намери форум, който да плаща според усещането за собствената значимост на потребителите му. Иначе бих се сломила от мисълта в какъв несправедлив свят живеем.
Виж целия пост
# 125
Не само бях, и още съм.
Затова и пиша: "Мислех, че неплатените ще ни организират..."

Виж целия пост
# 126
писател, не читател
 ooooh!
Виж целия пост
# 127

Хубаво е да има потребители, при които омарите на техните омари си имат сребърни прибори, които пък си имат собствена страница на фейсбук.  Дано да се намери форум, който да плаща според усещането за собствената значимост на потребителите му. Иначе бих се сломила от мисълта в какъв несправедлив свят живеем.

Има, има, нарича се живот, аз лично не се оплаквам, дори животът често ме оценява по- високо, отколкото аз оценявам себе си.
Виж целия пост
# 128
животът често ме оценява по- високо, отколкото аз оценявам себе си.

Му-ха-ха, не мога да не се изкискам при тази фраза.
Черешката на тортата беше поставена, току-що.


Виж целия пост
# 129
Алиса, да взема да ти пратя един ... прибор за омари, та да се поуспокоиш малко. А?
Виж целия пост
# 130
Мерси, ама ние ядем с ръце и после се трием или в ханцузите си, или в мушамата.
Отстъпвам си подаръка на Бояна
Виж целия пост
# 131
животът често ме оценява по- високо, отколкото аз оценявам себе си.

Му-ха-ха, не мога да не се изкискам при тази фраза.
Черешката на тортата беше поставена, току-що.

Разбира се, разчитай винаги.    bouquet Ако някой ден се срещнем, най- вероятно случайно,  ще се кискам аз, защото може и да не ти се вярва, но съм твърде скромна всъщност. Laughing

Богиньо, няма да се успокои Алиса, той проблемът и не е нито с мен, нито с теб, нито дори с омарите, сигурна съм. Но пък поради липса на средства или познания мнозина бъркат този форум с групова терапия или ринг за свободен спаринг. Какво да се прави, капката истина в това е, че форума е за взаимопомощ.


ПП Алиса много я харесвах по едно време, но с всяка следваща среща е все по- агресивна с мен без видима причина, неприятно съм изненадана, но пък сефте, както се казва.
Виж целия пост
# 132
От цялата тема разбрах, че НСЧ била всъщност мъж.
Виж целия пост
# 133
Може ли да смените темата за омарите. Не се чувствам комфортно.  Laughing
Виж целия пост
# 134
Аз оферирах шоколад с чили  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия