Неплатените потребители по форумите

  • 13 362
  • 341
# 195
Абе и аз взех да се замислям, чета ви от доста време , тук-там се включвам, с какво точно тази тема ви провокира да се правите на  Monkey Monkey не мога да разбера newsm78 дали ви плащат малко?? hahaha
Виж целия пост
# 196
Merri_An, периодично се пуска по една тема, в която форусмкото общество да се разтовари малко от напрежението. Тази е такава, какво има за разбиране?
Виж целия пост
# 197
Абе и аз взех да се замислям, чета ви от доста време , тук-там се включвам, с какво точно тази тема ви провокира да се правите на  Monkey Monkey не мога да разбера newsm78 дали ви плащат малко?? hahaha
Или изобщо  Laughing
Виж целия пост
# 198
Обаче какъв парадокс има в Онзи списък, поне да се състоеше само от умни и интелигентни.

Всекиму според таргета.

Е да, но имайки предвид представителната извадка за форума...  

Merri_An , темата от самото начало си е неадекватна, това си личи и от държанието на списващите в нея.
Виж целия пост
# 199
Еми мако са темите, където можеш си пишеш глупости без проблем  Joy

В интерес на истината се задълбочих и успях да хвана нишката.
Не виждам нищо странно, самата аз преди участвах в нещо подобно, преди няколко години - брой кликвания и тн, които се заплащаха, а ма си докарвах, въпреки невероятната упоритост - смешни центове и се отказах. После имаше в един сайт за пътувания - колкот повече мнения и снимки за места, които си посетил - дадеш - заплаща се...Въобще  Wink Защо ни провокира толкоз подобна тема /и предната/ се чудя?
Виж целия пост
# 200
Merri_An, периодично се пуска по една тема, в която форусмкото общество да се разтовари малко от напрежението. Тази е такава, какво има за разбиране?
Ето сега вече разбрах, явно е имало какво, за момент си помислих, че се хапете сериозно.
Виж целия пост
# 201
Аз само едно не можах да разбера. На кой му хрумна тази велика глупост да обърка Краси с Вилико  newsm78

Нищо общо не виждам между двете
Виж целия пост
# 202
Аз само едно не можах да разбера. На кой му хрумна тази велика глупост да обърка Краси с Вилико  newsm78

Нищо общо не виждам между двете

И аз исках да узная истината, ама Октопода ме резна, не можа да обясни
Виж целия пост
# 203
Аз само едно не можах да разбера. На кой му хрумна тази велика глупост да обърка Краси с Вилико  newsm78

Нищо общо не виждам между двете
изпуснала си нишката, чети по задълбочено
Виж целия пост
# 204
Абе, чета, чета, ама никаква нишка не видях  newsm78
Тя ли е малка, аз ли недовиждам  Whistling

П.П. Познавам КраситУ лично, може би заради това ми е непонятна нишката ...
Виж целия пост
# 205
Защо ни провокира толкоз подобна тема /и предната/ се чудя?


Поради това, че едни са влезнали в списъка, а други не, а това предполага противопоставяне.

Онзи просто е копирал първите 13 имена на потребители във форума онлайн и го е поставил тук без капка умисъл.

Сигурна съм дори, че и за първи път ги чете...
Виж целия пост
# 206
Абе, чета, чета, ама никаква нишка не видях  newsm78
Тя ли е малка, аз ли недовиждам  Whistling

П.П. Познавам КраситУ лично, може би заради това ми е непонятна нишката ...

Чунким мен не познаваш?  Crossing Arms
7 години се мъча...


Аааааааа, Мадам - демек някои ги е яд, че не са в списъка  Joy
Виж целия пост
# 207

Онзи просто е копирал първите 13 имена на потребители във форума онлайн и го е поставил тук без капка умисъл.

Сигурна съм дори, че и за първи път ги чете...
В една друга тема някой питаше дали "онзи" не е Калифорниеца.... аз съм се дъвкала с него в една тема преди време и мисля, че не е , ама кой знае.......
Виж целия пост
# 208
Мадам Дьо Помпадур, тц, едва ли това е бил начинът за онзи списък.
Аз не съм била онлайн по онова време.
Виж целия пост
# 209
Изобщо не смея да питам, кой е този толкова известен форумец "Калифорниеца", че току виж пак разгневя тези, които са по-нависоко от мен  Embarassed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия