По ред на номерата ... честит имен ден на Фифо на Джос и на Филип на Ангия. Да си ви живи и здрави момчетата, много весели , щастливи и игриви.
Честит втори рожден ден на Гошко. Желая му много здраве, щастливи и весели игри и много , много усмивки. Добра, честит празник и на теб. Бъдете щастливи и весело изкарване.
За болестта на каката ,пак ще ти кажа. Четейки за нещатата и последователноастта мога да ти кажа ,че имам две приятелки със същите симптоми. Първо се обринаха/опъпчиха децата ,едната дава АБ , другата не, после след 2-3 седмици всичко мина и хоп започна да им се бели кожата. На едното дете само м/у пръстите на краката, а на другото на всички сгъвки. Разбира се и при тях не се наеха с диагноза , но поне при едната ЛЛ се консултира и се разбра ,че имало някакъв такъв мутирал вирус.... Пиша всичко това само за инфо и да го имаш на ум, че може и да не е реакция към АБ и просто нещата са на финалната фаза и скоро ще минат

Момичета , може ли за малко инфо. Повечето вече сте разучили детските клубчета ,някъде срещнахте ли оферта само за плащане на детския клуб, без консумация и разни организации от тяхна страна. Имаме традиция с приятелки да се събираме за Коледа и да си викаме един дядо Коледа, но досега бяхме в апартамента на братовчедка ми, но тази година искаме клубче. Но пък без организирана програма от тях и по възможност без разни пици и сокове... Някой да е срещал такава оферта?
За нашата ясла - Алекс вече 2 дни спи там . Първия ден ми беше много напрегнато и рано рано зависнах пред яслата ,но като се обадих се оказа ,че е заспал човека без грам проблеми. Няма биберони , няма нищо, като големите деца. Много се успокоих и като го взех, беше ял, беше си играл ... всичко както трябва. Вчера отивам и като ме видя -рев, поне бързо му минава. Но сестрата ми вика, че не е спал въобще. Седял си нашия в леглото 2 часа и дори му били дали някакви играчк да си играе ,че им станало жал ,че скучае. Не е пречил ,нямаха пак оплаквания, но не беше спал. Мислех, че в колата ще спи, но геройски издържа и не заспа, та вечерта чак в 20ч го сложих с голям рев и превъзбуда ... Аз предполагам ,че се е заинатил защото няма биберон ,а той в къщи без него не ляга ... та нензнам как ще бъде. Тъкмо се успокоих и айде сега нови притеснения. Не виждам просто как ще става ако не иска да спи, айде вчера не е пречил, но то неможе постояно да е кротък в леглото си , а пък и ако не спи на обед ,просто кошмарни вечери ни чакат.... айде помрънках, въпреки че май трябва да се похваля все пак ,че детето ми свикна толкова бързо с обстановката в яслата...
и понеже май се събуди набързо да ви кажа ,че днес оставрявам с още една година. ПОчерпете се виртуално за мое здраве, а броя на годините ми може да открите след като преброите свещите на тортата
Хубав ден на всички 
на Георги на Мама dobra! 
Хубав и пълен с приятни изненади ден 







