Лидл ::18::

  • 87 283
  • 748
# 15
А аз се загледах в инхалатора. Мисля, че за пръв път го пускат. Моля, споделете дали е така и според вас заслужава ли си?
Виж целия пост
# 16
Тоалетната хартия  с овцата, на коя бихте я оприличили?
Виж целия пост
# 17
 newsm71 cheers
Виж целия пост
# 18
Тоалетната хартия  с овцата, на коя бихте я оприличили?


На емека, ама повече ми харесва.. по-здрава е
Виж целия пост
# 19
Мерси за темата!   bouquet
Аз тия дни купих пилешка шунка Пикок- ами не е лоша, ама не е и кой знае какво. Виж, Twinner е друга работа.  Laughing Взехме и замразени еклери, но за тях още не мога да дам отзиви.
Виж целия пост
# 20
За инхалатора в предната тема прочетох, че е нов артикул, не е пускан досега. И аз мисля да купувам, чудя се много, така като няма споделени впечатления... newsm78
Нещо не мога да си намеря сутиен, всички ми убиват, ще взема да купя от тези, оформящите, да знам, че няма какво да ми убива...
Хаха, това за 600-те лв. ме уби...все сме взимали и ние на "едро", ама чак толкова...Може да не е за лично позлване...хихихи...
Виж целия пост
# 21
Привет и от мен  Grinning

Някой днес дали е виждал от тези чорапогащници в София - http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-4C129409-52B66F4E/lidl_bg/hs … l/index_18537.htm , защото на Сливница и Люлин ги нямаше newsm78 Дали са ги заредили въобще  newsm78
Виж целия пост
# 22
Много се чудя дали да е пробвам тази салата...
Иначе за сутиена и аз съм навита да си взема, след работа отивам, дано да има моя размер.
Какво се очудвате за тази тоалетна хартия?Майка казва, че пред нея един мъж бил взел 3 стека за офиса, явно я харесват, но на мен не ми допада много, харесвам повече Lovely и Сиси преди да я развалят.
Виж целия пост
# 23
KaRoLa , мерси   bouquet
Виж целия пост
# 24
Привет и от мен  Grinning

Някой днес дали е виждал от тези чорапогащници в София - http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-4C129409-52B66F4E/lidl_bg/hs … l/index_18537.htm , защото на Сливница и Люлин ги нямаше newsm78 Дали са ги заредили въобще  newsm78

В нашия Лидл ( в Изток) ги имаше днес. Мислех да купувам, но се отказах. Тънки са и изглеждат като от магазин за 1 лв. Мисля че животът им ще е едно пране Confused
Обаче три-четвъртите детски чорапи ми допаднаха и ги препоръчвам. За съжаление няма избор на номера, само 31-34 са. Обзаведох с чорапи само нашия батко.
Виж целия пост
# 25
Тоалетната хартия  с овцата, на коя бихте я оприличили?


На емека, ама повече ми харесва.. по-здрава е

За мен голям плюс е и, че не мирише.

Звънче   bouquet
Виж целия пост
# 26
Тоалетната хартия  с овцата, на коя бихте я оприличили?


На емека, ама повече ми харесва.. по-здрава е

За мен голям плюс е и, че не мирише.

Точно!!
Виж целия пост
# 27
znache, благодаря за новата тема!   bouquet

Виж целия пост
# 28
 и аз се интересувам от инхалатора  Outta Joint
Виж целия пост
# 29
   bouquet
Днес потърсих пастетите в Лидл, но бяха свършили. Нямаше и от любимия ни кашкавал. Е, това му е недостатък на Лидл.   Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия