Лидл ::18::

  • 87 286
  • 748
# 525
Да похваля и аз червените ябълки !
Сочни, от Полша ! Joy за цената са супер !
newsm61 smile3511 smile3512Ама ще видите вие, че довечера ще си взема smile3534
Виж целия пост
# 526
Ами 3, 6 не е ли много гъсто..и мазно киселото мляко  newsm78
Виж целия пост
# 527
Млякото е с 3.5% масленост, 900гр. е кофичката, мисля, че цената е 2.29лв. (по спомен)
Виж целия пост
# 528
Ами 3, 6 не е ли много гъсто..и мазно киселото мляко  newsm78

На мен ми е добре, аз винаги такъв процент купувам, другите са ми блудкави  Embarassed
Това важи за всички марки при мен, не за определена
Виж целия пост
# 529
Ами 3, 6 не е ли много гъсто..и мазно киселото мляко  newsm78
едва ли. Peace
Виж целия пост
# 530
Днес много ме разочароваха от ЛИДЛ.
Вчера си поръчах на клиентския телефон
ламинатор, служителката провери в компютъра
и потвърди, че го имат в наличност. Уведоми ме
най-любезно за колко време ще ми го доставят и
дори уточнихме най-удобния за мен магазин. Аз
споделих с една колежка, тя звънна веднага след
мен и на нея са й приели поръчката.
Днес ми звъннаха от друг отдел да ми кажат, че видите
ли първата служителка ми била приела желанието
без да провери в компютъра и че този артикул вече
бил спрян от продажби. На въпроса ми защо преди
няколко дни е бил доставен, нямаше смислен отговор.
Накрая ми казаха: "Този артикул пак ще бъде в акция,
следете брошурите".

Значи така, забелязаха интереса към залежалите в склада
им ламинатори и веднага измислиха нова стратегия, а може
би и нова цена?
Виж целия пост
# 531
Нещо за свестен червен пипер в Лидл?
Виж целия пост
# 532
Нещо за свестен червен пипер в Лидл?

Тц.  Naughty
Виж целия пост
# 533
Нещо за свестен червен пипер в Лидл?

На Микадо не е лош. Peace
Виж целия пост
# 534
Мерси!
Виж целия пост
# 535
В първоначалната тема има снимки /без описание/, които вече не излизат. Премахнати са от "Нещата, които харесваме" или?
P.S. благодарение на този списък доста неща си взех  Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 536
Ами интересно ми беше дали са сладки,сочни или узрели, тъй като съм предубедена към екзотичните плодове в Бг  Rolling Eyes
Както и да е...

Не само, че не са сочни, но миналия път като купих бяха зелени, но мухлясали.
Виж целия пост
# 537
В първоначалната тема има снимки /без описание/, които вече не излизат. Премахнати са от "Нещата, които харесваме" или?
P.S. благодарение на този списък доста неща си взех  Simple Smile Hug
Не те разбрах. В първия пост са всички неща, които сме обсъждали и харесваме.
Виж целия пост
# 538
Млякото е с 3.5% масленост, 900гр. е кофичката, мисля, че цената е 2.29лв. (по спомен)
Така е, има го точно до сметаната след млеката.
На "Микадо" червения пипер + всички останали подправки са хубави и на добра цена.
Да похваля таблетките за отстраняване на варовик,налепи и др. за
кафе машини,ел кани и др.Ел.кана се изчисти перфектно.
Виж целия пост
# 539
Аз пък си взех ябълки  PeaceНякой знае ли кашкавалът, който е на промоция в новата брошура дали е добър  newsm78 http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4182_19361.htm
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия