Лидл ::18::

  • 87 284
  • 748
# 600
Някой да ми каже кой е този препарат за стъкла с алкохол  newsm78
Виж целия пост
# 601
Снощи видях в магазина нещо непознато като асортимент за мен: спанак със сметана. Беше във фризера при граха и др. зеленчуци, само че е в кутия не пакет. Някой взимал ли е? Как ли се приготвя това чудо, сметаната и тя ли е замразена  Thinking Много обичам спанак, но се въздържах докато не добия мнения от вас    bouquet
Виж целия пост
# 602
Снощи видях в магазина нещо непознато като асортимент за мен: спанак със сметана. Беше във фризера при граха и др. зеленчуци, само че е в кутия не пакет. Някой взимал ли е? Как ли се приготвя това чудо, сметаната и тя ли е замразена  Thinking Много обичам спанак, но се въздържах докато не добия мнения от вас    bouquet

И аз засякох нещо ново - бира Argus с вкус на малина. (за любители на силни усещания)
Виж целия пост
# 603
Ами всъщност истината е, че в лидл няма разнообразия- е например бира с лимон или пък топла точка...Еееех!Де да имаше топла точка smile3508
Виж целия пост
# 604
На мен не ми е нужно огромно разнообразие и едно 80% от стоките да не струват.
А топла точка пък съвсем.
Виж целия пост
# 605
Аз експериментирах с новата бира с малина, направо си е гавра с бирата. Не ми хареса, но аз пия бира рядко и си падам по горчивия вкус Wink
Виж целия пост
# 606
Преди малко ходих до магазина. Спанака го четох, явно втрябва само да се затопли, пише сметана 8 %..сега не взех но другия път  Naughty
Исках да взема пица за малкия, похвалихте  Маргаритата.нямаше обаче, единствената пица, която липсваше.. явно е много хубава, щом са я изкупили
Виж целия пост
# 607
Ще ми каже ли някой, в люлинския лидл дали има в момента чорапи от най-големите детски-момчешки! с непързалящо стъпало? Защото в този на захарна имашех вчера само розови, а не знам изкарват ли периодично. Така че въпросът е и за този на захарна има ли за момчета в момента. Трябват ни за джу-джицу-то Simple Smile
Виж целия пост
# 608
А пък аз да похваля, нарязаният кашкавал, този, който в момента е на промоция.
Сутринта си купих, оказа се добър, а и това, че е оформен и нарязан направо да го сложиш на сандвича си е още един +, особенно сутрин когато бърза човек! Peace
Виж целия пост
# 609
Нали миналата седмица имаше промоция на кашкавала - Galereux малка опаковка, отворен е преди една седмица (даже по-малко)в хладилника  и гледам днес мухлясъл Rolling Eyes
Виж целия пост
# 610
А пък аз да похваля, нарязаният кашкавал, този, който в момента е на промоция.
Сутринта си купих, оказа се добър, а и това, че е оформен и нарязан направо да го сложиш на сандвича си е още един +, особенно сутрин когато бърза човек! Peace
Кашкавалът е чудесен, трябваше да взема още една опаковка. Прилича малко на Гауда, много ми хареса.

Купих от хелоуинските смеси за сладкиши - кексчета и бисквитки - някой пробвал ли ги е вече да каже дали стават сполучливи?
Виж целия пост
# 611
дам хубави стават. на мен лично само зеленият крум на  кексчетата никак не ми се хареса, но пък младежите си го хапвеха с кеф...може би просто по-малко трябва да се слага, въпреки, че количеството става като за  доста повече кексчета от предвиденото. Към бисквитките нямахме забележки.

А кашкавалът си е чуден, ние  редовно си го взимаме.
Виж целия пост
# 612
Мерси, Angel_Dust, цяла вечер отбивам набезите на хлапетата - няма начин да почна да правя сладкиши в 10 вечерта  Mr. Green Точно зеленият крем на картинка ги вдъхнови изключително много  Laughing
Виж целия пост
# 613
....Това червеното и черното 100 % арабика много ми допада, ама пък не е намалено...

Би ли казала кое е това кафе? Свършва ми Лаваца-та, но не е на промоция там, от където си я купувам. Днес ходихме в ЛИДЛ, гледах кафе червено с черно 100% арабика, ама са два вида - в метална кутия, цена към 4,70 и в пакети 2х250гр. на цена 9,99лв. newsm78 Не държа да е за машина, защото аз си го варя в джезве, но държа да става силно, гъсто и плътно кафе.
Виж целия пост
# 614
Гръцкият кашкавал е единственият, който не ми мухлясва Peace Отворила съм го преди около 2 седмици (не ядем много кашкавал) и няма мухъл, няма нищо. Да не говорим, че и след печене го има на филията. Друг няма да взимам. С какъв ли не не експериментирах - до 5 дни и хваща мухъл. Каква е тази работа не знам ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия