Лидл ::18::

  • 87 288
  • 748
# 75
Още един глас за Galereux. От няколко месеца само от него купуваме.  Peace
и от мен един глас, откакто го открих преди повече от година, друг не съм купувала

а за каква парочистачка споменахте по-напред, аз не виждам в брошурата такова нещо?
Виж целия пост
# 76
изпуснах, ви хора...скоро не съм ходила в лидъл.
Виж целия пост
# 77
Пробвах огретен На мен не ми хареса
bradata, извикай управителя и му кажи какво искаш, остави си телефона и ще ти се обадят, когато ти доставят стоките
Виж целия пост
# 78
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 79
Gianna, тази опция я знам и съм я ползвала няколко пъти, но като не знам кой точно размер искам и какъв дизайн, не мога да поръчам на сляпо. Пък и ми е принципно възмущението, защото не е нормално да липсват стоки само след един ден или още на обяд - не могат да ме убедят, че пускат нормални количества! Както и да е. Ще провери милото в някой от другите магазини, пък ако намери нещо - ОК Peace
Виж целия пост
# 80
Да не ви изпусна...  Blush
Виж целия пост
# 81
И аз!
Виж целия пост
# 82
Момичета, ботушите са от изкуствена кожа, нали? От понеделник ли ще ги има?
Мерси за новата тема   bouquet
Виж целия пост
# 83
Аз бях купила рататуй в консерва, но не ни хареса.  Peace
Виж целия пост
# 84
От миналата година чакам да пуснат пяната  за почистване на фурна, че тогава я пропуснах. Сега си купих, пробвах я - не е хубава - не стои на пяна, а се разтича много бързо и има много силна миризма! От ДМ е два пъти по-скъпа, но 10 пъти по-добра.
Виж целия пост
# 85
Аз бях купила рататуй в консерва, но не ни хареса.  Peace
И на нас. Същите зеленчуци си ги правя по-вкусно. #Cussing out
Виж целия пост
# 86
Със сигурност, ботушите за тези пари няма да са от естествена кожа. Въпреки всичко с интерес ги очаквам утре.

Виж целия пост
# 87
Аз пък съм хвърлила око на сирената. И не знам дали е късно, но да споделя, че съм много доволна от детските пижамки, които бяха пуснали преди няколко седмици.  Peace
Виж целия пост
# 88
Peace вместо запис да похваля тампоните(24 бр.) и ежедневните превръзки(45 бр.)

Ежедневните памучни ли са и от тези най-тънките ли са   bouquet
Виж целия пост
# 89
Аз категорично няма да повторя с ежедневните /45 бр./. Че са тънки и удобни - да, но пропускат!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия