Лидл ::18::

  • 87 287
  • 748
# 360
Може ли някой да ми каже какво точно представлява това?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/lidl_bg/hs.xsl/4179_19098.htm
Готово ястие ли е, може ли да се сготви с нещо друго, примерно с картофи?

gitadam, лечо-то си е готова манджа по принцип, става за гарнитура на печени меса, сварен ориз съм заливала с него, на макаронени съм го слагала, на сандвичи, ползвала съм го, когато правя гулаш, става, но може и домати да се сложат вместо него. Ако искаш, прежали се и го пробвай, може и да ти хареса. Да направя уговорка, че точно лидълското не съм купувала, но ще го погледна, като отида в магазина. Peace
Да се похваля, че си купих от гумените ботички или не знам как се водят, нисичките ботушки и сега тичам след кучо, все едно съм по чорапки. Много леки, по крака са ми, много съм доволна за сега, ако пък се окажат и здрави....... Grinning
Виж целия пост
# 361
момичета, в брошурата от четвъртък видях някаква извара на Пилос, в кръгла опаковка, 1.29 мисля беше. някой купувал ли е от нея, отзиви?
Виж целия пост
# 362
Този банатски салам харесва ли ви- ако някой го е ял и ееее преди имаше въпрос- за боба в лидъл, но нямаше отговор, та пак го повдигам- кой увира бързо?
Виж целия пост
# 363
Сиренето Чедър не беше ли по-евтино на предната промоция  newsm78
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-1EA5572E-D4B07293/lidl_bg/hs … l/index_19224.htm
Виж целия пост
# 364
Този банатски салам харесва ли ви- ако някой го е ял и ееее преди имаше въпрос- за боба в лидъл, но нямаше отговор, та пак го повдигам- кой увира бързо?

Вземала съм от по-дребния боб, увира сравнително бързо, но люспата остава твърда дори и след като вътрешността омекне до разпадане почти.
Виж целия пост
# 365
Сиренето Чедър не можах да го сваря на предната промоция и сега съм му се наточила да го пробвам.
Но масления кейк с карамел беше чуден, също така ми харесаха и маслените бисквити, макар че са малко скъпички.
Киантито от четвъртък е много добро, за сведение на  любителите на вино.
Виж целия пост
# 366
Не забелязвате ли, че напоследък няма нищо интересно на супер събота и изобщо промоциите им не са никак атрактивни, говоря за хранителните продукти главно.
Виж целия пост
# 367
Моля за отзиви за прах за пране Maxitrat  Peace
Виж целия пост
# 368
Моля за отзиви за прах за пране Maxitrat  Peace

Ползвам от много време този за цветно пране, всичко изпира (включително поразиите от 2 малки деца Simple Smile )
Виж целия пост
# 369
Аз съм купувала, нищо особено не е.Ако питате Lex е по-хубав,  на същата цена при 2 кг.Лично на мен Макситрата ми мирише на креда.
Виж целия пост
# 370
Момичета, има ли в момента гумени ботуши за деца? 35-36 и в кой Лидл (в София)?
Виж целия пост
# 371
От доста време пера или с Персил или с Формил, купени от Германия. Смея да твърдя че и двата вършат една и съща работа, изпират ми дрехите без забележка...става въпрос за цветно пране  Peace
Запасите ми се изчерпват, доволна съм от Формил, но ми се прииска да го сменя с Макситрат точно поради причина
Аз съм купувала, нищо особено не е.Ако питате Lex е по-хубав,  на същата цена при 2 кг.Лично на мен Макситрата ми мирише на креда.
че ми мирише много свежо и приятно  Peace може да пробвам и Лекс.





Виж целия пост
# 372
Честно, ако трябва да избирам между МаксиТрат и Рекс/Бонукс/ Савекс, бих избрала вторите.Аз вземах преди, когато беше по-евтин, сега, откакто му вдигнаха цената, предпочитам да купя по-хубав прах.Че като го сметнеш на кг, май другите излизат по на сметка, ако ги хванеш на промоция.
Виж целия пост
# 373
Има ли отзиви за двулицевия матрак, който е от четвъртък? За двулицев матрак тази цена е много добра, но дали е качествен?
Виж целия пост
# 374
Има ли отзиви за двулицевия матрак, който е от четвъртък? За двулицев матрак тази цена е много добра, но дали е качествен?

И на мен много ми хареса, но не ми върши работа, защото е 90/200, а нашите легла са 82/190   Sad
Ако сега правех, не бих се колебала  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия