Лидл ::18::

  • 87 283
  • 748
# 690
Благодаря ти! И аз ще се запася Simple Smile
Виж целия пост
# 691
Искам да попитам ползвали ли сте този зехтин? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-CF03F804-9F47343B/lidl_bg/hs … l/index_19560.htm Видях го сега в брошурата. Цената му е повече от добра.
На нас не ни харесва, има неприятна миризма. Промоциите в Кауфланд за зехтин са в пъти по-добри.
Виж целия пост
# 692
За корите, които Лабрекс спомена, наистина става много хубава баница от тях, преди съм взимала такива от Карфур - на някаква фирма от Ихтиман са. Много им се зарадвах, когато ги видях и в Лидл, че Карфур ми е далечко - има-няма 100км.
Виж целия пост
# 693
Да попитам за впечатления, ако някой си е купувал от термочорапите и стелките им - евентуално кой вид от стелките е по-удачен за по-дълго градско ходене.
Виж целия пост
# 694
Здравейте,

от промоцията си купих маскарпоне, смятам да спретна едно тирамису, много го обичаме вкъщи.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 695
Искам да попитам ползвали ли сте този зехтин? http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-CF03F804-9F47343B/lidl_bg/hs … l/index_19560.htm Видях го сега в брошурата. Цената му е повече от добра.

Да ние ползваме този зехтин, хубав е.
Виж целия пост
# 696
Някоя от вас изпробвала ли е нещата от италианската седмица?
Аз харесах сосовете, но....не са никак евтини, а ако не ми хареса ще трябва да го слагам в разни манджи. Пък за това си имам обикновен доматен сос в къщи. ) при това домашен.

Аз редовно си купувам от тези сосове-Болонезе и итал.доматен. Само така правя сос Болонезе за спагети, запържвам лук, кайма изсипвам соса и готово. Арабиата не ми харесва-много пипер има в него.
Сега ще пробвам белите.
Виж целия пост
# 697
Здравейте,

от промоцията си купих маскарпоне, смятам да спретна едно тирамису, много го обичаме вкъщи.  Heart Eyes

Мога ли да те помоля да погледнеш до кога им е срокът на годност?  Peace
Виж целия пост
# 698
14.11.2012
Виж целия пост
# 699

Много благодаря!
Виж целия пост
# 700

В Дружбенския са до 07.12
И някой да знае, дали в Младост, са останали случайно от дижонската горчица от френската седмица?
Виж целия пост
# 701
Здравейте,

от промоцията си купих маскарпоне, смятам да спретна едно тирамису, много го обичаме вкъщи.  Heart Eyes
Ще издадеш ли рецептата? Аз също си взех, но не съм го ползвала досега и не знам какво ще се получи точно на вкус.
Виж целия пост
# 702
С маскарпонето става и чудесен чийзкейк, всъщност последният път чийзкейка беше изяло с продукти на Лидъл и беше най-вкусният до сега  Peace Та сложих и от това маскарпоне тогава, следващият път ще го направя със същите продукти  Wink
Виж целия пост
# 703
treisy - дай рецептата за чийз кейка, моля, моля Simple Smile
Виж целия пост
# 704
В брошурката за децата има интересни рецепти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия