Какво очакваме от жените ???

  • 16 344
  • 163
# 105
Не прочетох цялата тема, но ще отговоря какво е моето мнение по въпроса.
Какво очаквате от жените ли? Големи цици, много ясно. Това няма ли го, всичко друго губи смисъл.


Виж целия пост
# 106
Не прочетох цялата тема, но ще отговоря какво е моето мнение по въпроса.
Какво очаквате от жените ли? Големи цици, много ясно. Това няма ли го, всичко друго губи смисъл.




Е чак пък всичко  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Не прочетох цялата тема, но ще отговоря какво е моето мнение по въпроса.
Какво очаквате от жените ли? Големи цици, много ясно. Това няма ли го, всичко друго губи смисъл.




Е, тЕ това е ОТГОВОРЪТ! Сотеее, намери си отговара! Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 108
Не прочетох цялата тема, но ще отговоря какво е моето мнение по въпроса.
Какво очаквате от жените ли? Големи цици, много ясно. Това няма ли го, всичко друго губи смисъл.




Е чак пък всичко  Mr. Green Mr. Green

Е, да де, не чак всичко.  Има и друг важен елемент.  Whistling


Ето и съвети, как да привлечем един мъж според зодията му:

Зодия Овен - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Телец - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Близнаци - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Рак - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Лъв - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Дева - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Везни - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Скорпион - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Стрелец - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Козирог - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Водолей - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Риби - с дълбоко деколте и свирка.
Виж целия пост
# 109
То да привлечеш лесно, ама да го задържиш друга работа.
Виж целия пост
# 110


Е, да де, не чак всичко.  Има и друг важен елемент.  Whistling


Ето и съвети, как да привлечем един мъж според зодията му:

Зодия Овен - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Телец - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Близнаци - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Рак - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Лъв - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Дева - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Везни - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Скорпион - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Стрелец - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Козирог - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Водолей - с дълбоко деколте и свирка;
Зодия Риби - с дълбоко деколте и свирка.
От толко разнообразие чак разногледа станах.  Mr. Green
Виж целия пост
# 111

Иска ми се да проБаме, експериментче  всеки ден да изискваме сеХ от тях .... много няма да покрият нормата  Mr. Green

Правила съм опит , експерементче  Mr. Green  , прИ все че мъЖа ми е сеХсуален не издържа  Joy
Това си е абсолютно вярно/за света и е@алнята/. Дес, така е и аз съм експериментирала....  по едно време ми се правеше на схванат...  и направо си клинчеше. А проблеми няма инак.Simple Smile))))   Направо си бягаше от мен все ме питаше„какво ти става?”-голям смях беше.
Завиждам на мъжете Ви-защо ли и мойта жена не ми направи подобен Трик Shocked Rolling Eyes #Crazy Hug











































































































Виж целия пост
# 112
Чак пък триК. Това са си живи моменти на по-високо либидо. Всеки има такива. Тези пикови моменти вървят и със спадове. Всяко нещо ива две страни, затова да не преувеличававе екпериментчето. Wink
Виж целия пост
# 113

 Големи цици, много ясно. Това няма ли го, всичко друго губи смисъл.

Е, тЕ това е ОТГОВОРЪТ! Сотеее, намери си отговара! Joy Joy Joy Joy

Хахааа... поне ти си ме разбрала Форти.. цицане си требе.. това е положението!!!  Laughing


Зодия Овен - с дълбоко деколте и свирка;

Гледаш ли.. дори и зодията ми е показателна!!!  Joy
Виж целия пост
# 114
много мъже очакват комплименти... колко са хубави, колко са фреш.... Wink

Виж целия пост
# 115
пак съм аз...щях да забравя...мъжете очакват още "широко затворени очи..."   nnnuu
Моя сладур, инвестира 800лв за домашна ракия smile3544... и очаква аз да си затворя  очите за това...трудно ми е smile3520....ама каква борба водя със себе си smile3505....да не изригна...като newsm29 втасали джибри....

Гледката на доволното му лице, как с финес си отпива от божествения елексир  Innocentи е кротък като сладко бебе smile3522 ...го спасява вече една година от   umnikuu... Joy
Виж целия пост
# 116
Купил е ракия за 800лв по време на криза? И ти не се  радваш?  newsm78
Виж целия пост
# 117
пак съм аз...щях да забравя...мъжете очакват още "широко затворени очи..."   nnnuu
Моя сладур, инвестира 800лв за домашна ракия smile3544... и очаква аз да си затворя  очите за това...трудно ми е smile3520....ама каква борба водя със себе си smile3505....да не изригна...като newsm29 втасали джибри....

Гледката на доволното му лице, как с финес си отпива от божествения елексир  Innocentи е кротък като сладко бебе smile3522 ...го спасява вече една година от   umnikuu... Joy

Joy Joy Па инвестирай и ти, ама 1800, в ... нови премени, да речем. Като ти гледа после доволната физиономия, сърце няма да му даде гък да каже.  Mr. Green
Виж целия пост
# 118
Хаха присъединямвам се за циците и свирката  Laughing Може да се добави секс по всяко време и да умее да готви  Rolling Eyes

Сега сериозно- очаквама да ми е вярна,все пак има деца от мен, ако тръгне да ми ходи по други ще стане лошо... Не искам от нея да се кипри и да се цапоти с гримове- да слага ако така я кара да се чувства по-добре. В крайна сметка човек е добре и изглежда добре,когато се чувства добре и е самоуверен. Очаквам да се грижи добре за децата ни.

Брей,много очаквания имам явно.
NB: Първото и последното изречение са най-смислени Wink
Виж целия пост
# 119

пак съм аз...щях да забравя...мъжете очакват още "широко затворени очи..."   nnnuu
Моя сладур, инвестира 800лв за домашна ракия smile3544... и очаква аз да си затворя  очите за това...трудно ми е smile3520....ама каква борба водя със себе си smile3505....да не изригна...като newsm29 втасали джибри....

Гледката на доволното му лице, как с финес си отпива от божествения елексир  Innocentи е кротък като сладко бебе smile3522 ...го спасява вече една година от   umnikuu... Joy

Страхотна инвестиция маманет  Joy... погледни го от добрата му страна.  Mr. Green
Човека мисли изцяло за теб... влизайки в положението на мъжа ти, разбирам и очакванията.  Thinking
Чака те да се присъединиш към идилията с чашка в ръка на масата... че от весела жена с леко пиян привкус по убаво нема  Laughing... на нашите години това е спасението от безразличието.  Laughing
Очакваш да има живинка... без огнен материал не става.  Laughing
Инвестицията е напълно оправдана.. без градус, нема радост!!!  Laughing
Вече знам защо ловя все радостни риби!!!!  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия