Какво очакваме от жените ???

  • 16 344
  • 163
# 75

 само дето не е на 37...., както пише там! 50-ти набор е

Ето ся какво очаквам... всички жени на 60, да изглеждат като на 37  Heart Eyes....
Неслучайно скоро пуснах някъде бразилските баби...  Laughing
Виж целия пост
# 76
Ич не ми трева да ме обгрижва и да ми слугува...Аз искам жена, не прислужница. Сичко мога да си правя сам...без свирки де..А сещай се,снахо Praynig Hug


Запиши се на йога :Д и ще успееш и сам :Д
Виж целия пост
# 77

Аз директно попитах моя мъж по въпроса и отговорът беше "Понякога просто да си затвориш устата."
Оставам го без коментар... Sad

Ахааа  Hug  Joy... да ви кажа честно... по редовно трябва да го правите и нема да имаме никакви проблеми.  Laughing

Перфектната    жена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 78

Което ми напомни как една кака цяла вечер не млъкна, щото не даде друг да вземе думата... и накрая имаше наглостта да ни каже колко мълчаливи сме били всичките!!!  Laughing
Виж целия пост
# 79
Да се надява и моли /упованието е много важно в случая/ в очакванията си - да не го бие и да не надебелява много.  Simple Smile Другото е екстра , която малцина получават. Wink)))   А инак...  инак лично бих разбила очакванията някому, само ако усетя, че ми вменява такива.   Twisted Evil
Виж целия пост
# 80
Чакай да видим  Thinking
1.Да се грижа добре за децата.
2.Да готвя с желание и удоволствие. Особено мусака.
3.Къщата да е чиста и подредена, дрехите изпрани и изгладени.
Задрасквам всичко до тук без мусаката. Това е по желание, не е задължително.

Да обожавам, да се възхищавам и да приемам всичките му странности. Да не критикувам, да разсъждавам мащабно и критично, но в крайна сметка да се убеждавам, че неговото мнение е правилно.

На прав път ли съм?  Wink
Виж целия пост
# 81
На прав път си, но това е едва началото... Mr. Green
Виж целия пост
# 82

Прекалено хубаво е за да е истинаLaughing
Поне мечтите са безплатни!!!  Laughing
Виж целия пост
# 83
Дали?! Simple Smile)) Надали!
Виж целия пост
# 84
Леле и тук очаквания.  Mr. Green Mr. Green Абе то в която и тема да отвориш - все някой иска нещо, все някой чака нещо ....  Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 85

Леле и тук очаквания.  Mr. Green Mr. Green Абе то в която и тема да отвориш - все някой иска нещо, все някой чака нещо ....  Mr. Green Mr. Green

Да ти кажа ли защо  Laughing... ми като ви гледам притесненията  newsm78 ... на къде ми ще го избие изобщо????  Joy

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5203451

И не ми сЪ оправдавайте!!!!  Mr. Green
Виж целия пост
# 86
Моят мъж очаква от мен да споделям с него финансите си! Девет години брак и още милият ги очаква... Laughing Но, както се казва - кой , както е научен~
Виж целия пост
# 87
Не мога да отговоря аз какво точно искам, защото все намирам кусури, но знам моя какво иска. Просто го виждам в погледа - когато го получи...става така различен  Wink
Виж целия пост
# 88
Не мога да отговоря аз какво точно искам, защото все намирам кусури, но знам моя какво иска. Просто го виждам в погледа - когато го получи...става така различен  Wink

Имало и умни жени бре!!!  Laughing
Виж целия пост
# 89
Няма как, да не задам въпроса:
И вие ли като Гаро очаквате жената да ви оправя всеки ден?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия