Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?
До сега четях старата тема, сега се записвам тук и се връщам в началото, за да изчета и тази до тук
имаше страшни гръмотевици и ужасен дъжд и интернета изключи още чакаме да дойдат, за да видят какво става, къде е проблема. Да споделя, че вчера си пуснах урина и този път всичко е супер. Предната урина имах следи от кетони и затова пусках нова, сега е чиста и вече от към изследвания до тук ми е спокойно, да видим следващите които ми предстоят, надявам се и те да са така, да няма усложнения и притеснения 

Много са ви хубави тумбачетата
. Та поне сега на воля да се разприказвам и аз