Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?
за алкохола си позволявам по 50гр червено винце,незнам защо но ми се пийва така вечер,не нещо друго но винце,доколкото знам 50гр не е вредно.за цигарите изобщо ги спрях когато разбрах на теста.моите бебчета са много чакани и неискам да им причинявам нещо.на кг.не съм качила,иначе съм слабичка 50кг.но коремчето ми е ехеееее а и нали сме много вече.
.
.