Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?
днес ходих на ЖК да видим дали бебо е готов за скрининг (готово е утре съм на изследвания
), но лекарката видя, че плацентата ми не е с кръгла форма, а като черво и ми каза, че трябва да пия но-шпа....много се стреснах да не навредя на бебо...някой дали е имал или има такъв проблем...
