Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?
днес ходих на ЖК да видим дали бебо е готов за скрининг (готово е утре съм на изследвания
), но лекарката видя, че плацентата ми не е с кръгла форма, а като черво и ми каза, че трябва да пия но-шпа....много се стреснах да не навредя на бебо...някой дали е имал или има такъв проблем... 
), ми бяха отправени какви ли не обвинения и нападки, и ми се зададоха какви ли не въпроси. Не трябвало темата да е различна, пък заглавието трябвало да си е същото. Ок тогава правете я, както на вас си ви харесва и със здраве си пишете вътре

Да ви имам проблемите честно! Фръц мръц, всички се натръшкаха обидени. Хайде да не пуска никой тема повече че да се приключва! Аз лично и да има няма да се запиша в другата! Прекалено много се чете "между редовете" и се самонавивате! Имам с какво друго да се дразня. Смисъла беше друг на подобна тема! На всички успешна бременност и да си гушкате през април слънчицата! Това май беше най-важното ама остана много назад!
А така-накарах се,сега не разбрах-ще има ли нова тема или и аз да се ''изнасям'' към ФБ?
Имам колежка, която си пуска детето със сополи и кашлица на градина и казва: "ама то и моето там се зарази"
Тя самата също идва болна. В момента заради нея съм си пуснала болничен защото, тя отказва да си вземе, еми на какво прилича това?