Априлки 2013 - тема 7

  • 25 287
  • 746
# 75
Здpавейте момичета  Simple Smile
Ето ме и мен Доста Ви чета и сега се  пpистpаших и аз да Ви пиша  Embarassed
От Pусе съм, втоpа бременност, термин 29.04
Аз за сега си ходя на работа и не ми остава много време, но за утре съм си взела свободен ден да се запиша на ЖК
Гледам че Вие доста сте напреднали със прегледите и изследванията
А аз освен на ида няколко пъти до моята гинеколожка за прегледи, още нищо не съм предприела. newsm78
Виж целия пост
# 76
Ако трябва да бъда честна, още се чувствам гузна, че след като имах кафеникаво зацапване... вместо да отида веднага на преглед - заминах на море!  ooooh! Бяха ми казали, че ще трябва да вляза в болница и сигурно ще остана там поне седмица, за да ме наглеждат....
Случаят на karityyy ще ми е за пример, ако ми е се случи отново - отивам директно на лекар!
За щастие при мен се оказа, че няма никакъв проблем, но ако не беше така... ?!

Хайде, ще си простя някога тази моя глупост.  Embarassed
Виж целия пост
# 77
maminka23, ами аз нищо не чувам, и се отказах съответно.
Но предполагах, че по-обстойно ще разказват за бебето. )

mira_tri, добре дошла. ))) Адашки сме с теб. ))))

Виж целия пост
# 78
Благодаря Mirama  bouquet
Аз за сега ходя на работа, а после по разходки с малкия докато е хубаво времето, и рядко ми остава време. Нашия татко работи в Бургас и за всичко се оправям сама
За това и рядко стигам до компа, но ще се опитам да бъда активна, но от както Ви намерих, прочетох последните Ви две теми

Страхотни сте 
Виж целия пост
# 79
Аз все още си почивам, но края на октомври пак започвам работа. А ноември ми се струпва доста и не знам как ще смогна с всичко, но все ще успея. )
Единия ми договор дори е до края на април, та ще видим след раждането пък как ще ходя, но поне е за по няколко часа на ден. )
Виж целия пост
# 80
Кари, дано всичко да мине по най-добрия начин, стискам палци Praynig
mira_tri, добре дошла Simple Smile
Виж целия пост
# 81
Кари, всичко ще е наред  Hug  Praynig
Albenafeld , ние с мъжа ми сме с абсолютна забрана за секс. На мен не ми дават и да излизам от вкъщи. Утре за пръв път от сума ти време ще ходя до клиниката с кола и направо се радвам като малко дете. Дано док да вдигне ограниченията  Wink
Виж целия пост
# 82
Anum, ужас, направо не мога да си представя как се чувстваш.

Мен също това ме чака вероятно. Като ми направят серклажа. Макар че има и момичета, които са правили секс и с него. Ще питам докторицата все пак, макар че предполагам какъв ще е отговора.
Виж целия пост
# 83
Anum, ужас, направо не мога да си представя как се чувстваш.

Мен също това ме чака вероятно. Като ми направят серклажа. Макар че има и момичета, които са правили секс и с него. Ще питам докторицата все пак, макар че предполагам какъв ще е отговора.

  Милата и на теб не ти леко  Hug Не искам да се оплаквам, да не товаря темичката, обаче много е неприятно това стоене вкъщи, схванах се, изнервих се много  и имам достътчно време да си мисля всякакви глупости. Дано при теб не се наложи, че все пак и детенцето си иска внимание и грижи  Praynig
 
Виж целия пост
# 84
Anum, аз съм предупредила лекарката ми, че имам да ходя на работа, да се занимавам и с детето и изобщо не мога да си позволя да лежа, или нещо подобно. Надявам се да не се стигне до там.
Виж целия пост
# 85
Момичето , отивам да си лягам. Имам стpашни болки в кръста и присвивания в стомаха. Дано всичко да е наред. Преди три седмици имах леко отлепяне на плодния сак, но без кървене, така каза моята гинеколожка при прегледа на ехографа, а аз и имам пълно доверие, като се има предвид че ми оперира киста с първата бременност. Две седмици си слагах утрогестан и после каза че всичко е вече е ОК. Дано е така. Ако ли не, утре съм при нея
Виж целия пост
# 86
Здравейте в новата темичка.Мирама  , bouquet !
 На адашката добре дошла и дано всичко е наред,Кари ,миличка стискам палци и с теб всичко да размине бързо и да си се прибереш вкъщи  Hug
Виж целия пост
# 87
Кари, стискам палци  Hug
Виж целия пост
# 88
Момичета, някой дали е ходил на училище за родители, че ми се струва добра идея (особено ако не ходиш на работа  Simple Smile )....ако някой даде и идея къде има такива училища, които си заслужава ще съм много благодарна...че много инфо има в интернет, но повечето са с минал срок Sad
Виж целия пост
# 89
И аз се интересувам от училище за родителите, не съм много сигурна, че съм много навита да се запиша, но поне да го имам като вариант.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия