Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията на участниците относно начина на раждане - естествено или чрез цезарово сечение?
-
Какво е общото между членовете на Facebook групата?
-
Какви са мненията на участниците относно родителството и брака?
-
Какви са мненията на участниците относно брака и семейния живот?
-
Каква тема се обсъжда в онлайн лекцията във форума?

И децата са улучили чудесни зодии- малкия чаровник ще разбива женски сърца, а красивата госпожица ще е оправна и ще успее в живота
Всеки е различен човек, но според мен това ви е общото. Хващате се за неща, които въобще не са важни, а супер са ви засегнали...Сега да не се обидиш

ами аз съм козичка, милото е рак, а пък дъщеря ми е близнаци. Според мен си зависи от човека какъв ще е, а не толкова от зодията. Например-бившия е телец, и по всички хороскопи сме супер съвместима комбинация
е да ама не, иначе с овни се разбирам прекрасно, нищо че и те като мен са рогати. Май с всички зодии се разбирам, освен с лъвовете и горе-долу стрелците, че нещо ми идват много властни и налагащи се, ама и аз РугатотУ не отстъпвам