Скок от 39 километра, от стратосферата

  • 23 817
  • 598
# 240
Заглавието трябва да се смени Simple Smile киломерите бяха доста повече.
38 Peace
Виж целия пост
# 241
еех, ще има като наблюдателите на първия полет до Луната да разказваме и ние на поколенията...
Да, ще се надявам да разказвам на внуците, щото сина го гледа заедно с мен и беше много уплашен като му казах какво е и че е истина, после почна да стиска палци и накрая ръкопляска.  Grinning
Виж целия пост
# 242
Клип от - до -

Виж целия пост
# 243
Маме, това е клипа от теста му през март  Peace
Виж целия пост
# 244
еех, ще има като наблюдателите на първия полет до Луната да разказваме и ние на поколенията...


Дааааа наистина  Crazy Много ме тресе мен още еуфорията. Blush Неможех да повярвам, че в процеса на скока youtube не блокира и успя да се види от .. до... всичко  Flutter
Виж целия пост
# 245
еех, ще има като наблюдателите на първия полет до Луната да разказваме и ние на поколенията...
Да, ще се надявам да разказвам на внуците, щото сина го гледа заедно с мен и беше много уплашен като му казах какво е и че е истина, после почна да стиска палци и накрая ръкопляска.  Grinning

Моят заяви "Аз няма да скачам от Космоса"  Joy

Велико постижение на човека е това. Радвам се, че всичко завърши успешно. Човека даже на крака се приземи.
Виж целия пост
# 246
до левия показалец му е бутонът за активиране на т.нар. "котва" - стабилизатор, който най-вероятно е малък парашут
Виж целия пост
# 247
Гледах всичко, но не можах да коментирам тук, защото бях с малкия в ръце, а малко след приземяването, трябваше да започваме банята преди лягане  Grinning. Браво на Феликс! И на мен чак ми е трудно да осъзная на какво съм била свидетел, това си е голямо постижение. За момент се притесних, когато започна да се върти в началото на скока, но, за щастие, той бързо овладя. А приземяването на крака направо ме просълзи!
Виж целия пост
# 248
Ето клип:

Виж целия пост
# 249
до левия показалец му е бутонът за активиране на т.нар. "котва" - стабилизатор, който най-вероятно е малък парашут

mdam, време беше да се появи и постинг в стил "eeeеее, тва и аз го мога" Laughing

Because of the jump requirements, Kelly Farrington of Velocity Sports designed a different specialized parachute system. Felix will be able to activate a stabilizing "Drogue" in free fall if any unstable conditions may occur. The drogue will be launched by a small powerful spring loaded pilot chute out of the top flap. Also he is able to cutaway either canopy if needed. That sounds dangerous, but  if one is cutaway the other is locked ... just another example off the demands of professional solutions.

Виж целия пост
# 250
до левия показалец му е бутонът за активиране на т.нар. "котва" - стабилизатор, който най-вероятно е малък парашут



Летейки и въртейки се с не знам си колко км/ч бяха в момента си  е геройство да си събереш мозъка и да натиснеш точното копче, не всеки би могъл.

Готин аватар, сякаш ей сега ще облече скафандъра. Wink
Виж целия пост
# 251
 а тази 'котва' за стратосферата важи ли
Виж целия пост
# 252
до левия показалец му е бутонът за активиране на т.нар. "котва" - стабилизатор, който най-вероятно е малък парашут

mdam, време беше да се появи и постинг в стил "eeeеее, тва и аз го мога" Laughing


натискането на подобен бутон не би ме затруднило, но така или иначе не бих се навил да падам с повече от 200 км/ч, така че запази си тълкуванието за себе си
Виж целия пост
# 253
Феликс за мен е изключително смел мъж, страшно много се вълнувах докато го гледах. Сърцето щеше да ми изскочи докато беше в свободно падане и се въртеше като парцалена кукла.
А тези които си мислят ,че той не е направил кой знае какво и ,че бил ползвал стабилизиращ парашут, да покажат те какво могат и да започват подготовка да скочат и те от 45 км. примерно.
Виж целия пост
# 254
до левия показалец му е бутонът за активиране на т.нар. "котва" - стабилизатор, който най-вероятно е малък парашут

mdam, време беше да се появи и постинг в стил "eeeеее, тва и аз го мога" Laughing


натискането на подобен бутон не би ме затруднило...

Наивно е да твърдиш без да си имал дори половин опит!  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия