Кауфланд

  • 114 133
  • 750
# 375
Има промоция на K-Classic - почистващи препарати, парцали и т.н.
Не намирам листовката в нета, но запомних препарат за паркет - 2.69 лв., такъв за плочки - пак на тази цена, за измиване на миялна - 1.99 лв. (от 2.70) и подочистачка с микрофибърна подложка за 16 лв. (от 18 лв.), а резервната от 9 май на 6 е намалена.

Подочистачката е добра, миналата седмица си купихме, не знаех, че ще има промоция сега  Mr. Green
Препаратът за миялна също изми добре.

Почистващите някой, ако ги е ползвал да сподели, че тъкмо трябва да купуваме.
Виж целия пост
# 376
Ти за кой точно препарат говориш? Имаше три вида на К. Прах, всичко в едно и две в едно. Аз взех таблетките всичко в едно и съм мноого доволна. 5,99лв- 40 таблетки. Мисля, че са по-добри от лидълските.
И каква е подочистачката, че имам нужда?
Взех и препарат пак К. за под. Розов някакъв. Доволна съм.
Виж целия пост
# 377
Ето я брошурата, за който се интересува

http://www.promooferti.com/%d0%ba%d0%b0%d1%83%d1%84%d0%bb%d0%b0% … 0%b0%d0%bf%d1%80/
Виж целия пост
# 378
Благодаря за брошурата.  bouquet
Вчера минах и видях скумрията-от тази най-ситната е.То почти като сафрид.Не купих,а много й се точех. Wink
Виж целия пост
# 379
Доста от нещата К-Classic са много добри...Напоследък купувам от прясното мляко в шише,бланшираните картофи,от бебешките неща-клечките за уши и мокрите кърпички,вчера си взех и от ежедневните превръзки за 1.49лв,но още не съм ги пробвала!Хубави са нещата и на добра цена Peace
Виж целия пост
# 380
alra, благодаря за брошурата   bouquet

Geraldine, препаратът за почистване на миялна, в смисъл да измие самата машина.
Виж предпоследните и последната страница от брошурата, там е и подочистачката  Simple Smile
Виж целия пост
# 381
Сега като видях брушурата с К класик се сетих да похваля и течния крем- сапун.
Виж целия пост
# 382
Pupitka, спанака на листа ли е или нарязан?
Взех от боята за яйца, пък дано се окаже сполучлива.
Взех и от течния крем-сапун, но нямаше маслина и взех от водната лилия. Бях чувала хубави отзиви и за ТХ тяхна марка. Сега има на промоция.
Виж целия пост
# 383
Чак сега я виждам тази тема, а с ваучерите на синчето все там пазаруваме. Та ако може при вас... все нещо ще науча... Rolling Eyes Blush
Виж целия пост
# 384
Записвам се и аз  Grinning
Виж целия пост
# 385
Pupitka, спанака на листа ли е или нарязан?
.....
Може и да е смлян.... Thinking
Виж целия пост
# 386
Не е смлян като този в Пени,примерно,а е нарязан и си има консистенция-боцкаш си листенцата.Не е прекалено бланширан,а си е ал денте.Много бях разочарована от спанака на Пени,тъй като представляваше нещо като пихтиеста каша,която трябваше да греба с лъжица-разварен и смлян.Лошото е,че го слагат в непрозрачни пликове и не можах да видя какъв аджеба е. Crazy
Виж целия пост
# 387
И аз бях налетяла веднъж на един такъв пихтиест и затова попитах за този. Харесала съм си един в Метро и само от там купувам, но щом и този е на листенца ще го пробвам. Нали е тяхната марка и е 1 кг? Някъде дали има снимка на този спанак, поне да знам какво търся?
Виж целия пост
# 388
Не мога да открия снимка точно на спанака,но е при замразените зеленчуци.Пакет от 450гр. е и е с тяхната си марка отгоре- K-Classic. Peace
Виж целия пост
# 389
Не мога да открия снимка точно на спанака,но е при замразените зеленчуци.Пакет от 450гр. е и е с тяхната си марка отгоре- K-Classic. Peace

Благодаря, все пак е някакъв ориентир  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия