ПЕТОКЛАСНИЦИ - Тема 52

  • 48 677
  • 739
# 585
Засега не са им дали домашни на нашите. Но има още 2 дни все пак. Wink
Утре ще имат класно по математика. След ваканцията със сигурност ще правят по някоя самостоятелна работа по разказвателните предмети. За преразказа не са казали нищо още. Аз предпочитам да им дадат нещо, щото моят има нужда да поработи... Ама аз като кажа, ставам лоша. Mr. Green

Крем карамел, направо Shocked, нямам думи просто!
Виж целия пост
# 586
Крем карамел, направо Shocked, нямам думи просто!

Аз имам - хем ти дават да преписваш, хем пак не можеш да решиш задачите... Продължителността на Олимпиадата е 4 часа. Според думите на Карамела, детето ги е решило за 10  минути на спокойствие. Тоест, от 240 минути е нямало 10 спокойни Simple Smile
Голям проблем, че някой говорел в стаята... детските приказки могат така да извъртят ситуацията, че всички други да са виновни, но не и самото то. И така тръгват легендите за отвратителното образование по малките градчета.
Хайде по-сериозно.
Виж целия пост
# 587
kodbg нещо не разбрах newsm78. Според теб детето трябва да препише задачите, защото са му дали възможност? ooooh!
Виж целия пост
# 588
kodbg нещо не разбрах newsm78. Според теб детето трябва да препише задачите, защото са му дали възможност? ooooh!

Не мисля, че има дете, което ако не може да реши дадена задача не би се възползвало от подсказка ако му се отваря възможност за това.
Както и няма майка, която да не донесе от 9 кладенеца вода, че странични обстоятелства са попречили на детето й да се справи с дадена задача Simple Smile
Възможността за преписване по никакъв начин не възпрепятства решаването на задачи без преписване.
Иначе съм съгласен, определено не си разбрала...
Виж целия пост
# 589
Възможността за преписване по никакъв начин не възпрепятства решаването на задачи без преписване.

И от кой по-точно да препише....?
Я си припомни, ако теб са те дърпали съученици, дето нищо не знаят, да им решиш задачите как си се чувствал? Това да дадеш на другите задачите изисква време, особено ако са трудни и не можеш да се справиш сам с тях. Да не говорим колко разсейва. Децата са малки и на този етап всяко гледа себе си и как ще се представи, а не дали ще се хареса на съучениците, така че вярвам, че ситуацията, която описва детето на  крем карамел е напълно възможна.
Виж целия пост
# 590
Напълно реално е, нещо което си го мислил дълго време и не си имал възможност да се се съсредоточиш, като останеш на спокойствие, да го разрешиш за 10 мин.
Виж целия пост
# 591
Напълно реално е, нещо което си го мислил дълго време и не си имал възможност да се се съсредоточиш, като останеш на спокойствие, да го разрешиш за 10 мин.
напълно вярно  Peace
kodbg не познаваш нито мен, нито детето ми за да се изказваш толкова крайно. Просто споделих.
Детето ми се е доказало на какво е способно и затова вярвам.
Мисля да сложим точка все едно нищо не съм писала. Не това имах в предвид като се изплаках. 
Виж целия пост
# 592
kodbg не познаваш нито мен, нито детето ми за да се изказваш толкова крайно. Просто споделих.
Детето ми се е доказало на какво е способно и затова вярвам.
Мисля да сложим точка все едно нищо не съм писала. Не това имах в предвид като се изплаках. 
За сметка на това аз пък знам кое е детето и какви постижения има. Надявам се случилото се да не се повтаря. А на код не му обръщай много внимание. Много е готин, но понякога има тежък махмурлук.  Mr. Green
Виж целия пост
# 593
Не мисля, че има дете, което ако не може да реши дадена задача не би се възползвало от подсказка ако му се отваря възможност за това.

Аз познавам няколко, за които е обидно да им се подсказва. Peace
Виж целия пост
# 594
dundi73, забравяш проекта по история за владетелите от Първото българско царство Simple Smile

Крем карамел, много неприятно, за кой град става въпрос?

Аха и превод на книжка от английски или съчинение. Вече се чудя ваканция ли ще е или самообучение.
Виж целия пост
# 595
Крем карамел, за моя син това също би била неприятна ситуация и би се чувствал по същия начин.

Нашия е изкарал 14точки на олимпиадата,но не знае защо.Уж били лесни задачите и  всичко си е решил.Не че има някакво значение,но ми се искаше да разбере какво точно е объркал,та да си вземе бележка.
За олимпиадата по история още нищо не знае.
Утре са на училище без раници и учебници-ще празнуват,ще се черпят и така.В други ден  пак са на училище без раници newsm78 това вече защо,не знам.
За домашно по математика имал 6 урока от учебника-това са около 50,60 задачи,за други предмети не е споделил,но едва ли ще има нещо сериозно.
Виж целия пост
# 596
Не мисля, че има дете, което ако не може да реши дадена задача не би се възползвало от подсказка ако му се отваря възможност за това.
Аз познавам няколко, за които е обидно да им се подсказва. Peace
Аз също  Peace

Крем карамел, стана ми мъчно за детето ти. За съжаление у нас е така - ако някой се опита да изплува, другите го дърпат надолу. Sick Това е нещото, с което ми е много трудно да се боря. Опитвам се да показвам на децата и ситуации, в които не е така, когато имам възможност ги запознавам с интересни, успели и добри хора и така...

Моята домашни от училище няма, но от майка си ще има Mr. Green Купила съм Математическа читанка за 4-5 клас и мисля да решаваме през ваканцията Embarassed Някаква мудност и мързел забелязвам у нея в последно време, което никак не ми харесва Thinking
Виж целия пост
# 597
Нашите отпреди 1 час са официално във ваканция. По средата на часа са им чели заповед,че се прекратяват занятията заради времето.Били са 13 деца в клас от 29. Няма да учат и утре. Мъжът ми тръгна да ги прибира. Ама и аз съм луда за връзване, дето ги пуснах днес. Embarassed Първо 45мин ринахме сняг,за да стигнем до главната. Сега не личи,че сме чистили, не знам как ще се върнат. Mr. Green
Виж целия пост
# 598
Ние за късмет сме втора смяна Simple Smile Не се наложи да я водя...но пък малката е на градина(днес и е коледното тържество) и беше доста трудно да стигнем до там...да видим как ще си я приберем  newsm78
Виж целия пост
# 599
Вас ви пуснаха във ваканция,
пък аз се притеснявам, че на нас ще ни я отрежат заради бомбите.
Снощи пак тичах да си прибирам детето по спешност, пак бомба,
днес пак неучебен ден. ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия