ПЕТОКЛАСНИЦИ - Тема 52

  • 48 673
  • 739
# 615
Да, и при нас Рик Риърдън е на почит. Един от подаръците му за Коледа е новата книга и се притеснявам, че като му я дам ученето ще отиде на заден план, а на 10 януари има класни по БЕЛ.
Виж целия пост
# 616
Мариетке, поздрави за отличното представяне на Калоян!
По принцип на сайта на РИО качват списък с децата, които са се класирали за областния кръг. При нас две деца само се явиха, но госпожата беше болна и не знам резултатите.
Благодаря за идеите за книгите   bouquet
Виж целия пост
# 617
Мариетке, поздрави за отличното представяне на Калоян!
По принцип на сайта на РИО качват списък с децата, които са се класирали за областния кръг. не на всякаде е така. a нас две деца само се явиха, но госпожата беше болна и не знам резултатите.
Благодаря за идеите за книгите   bouquet
Виж целия пост
# 618
Щом казвате, че книгите на Рик Риърдън са хубави, веднага ги свалям за почитателката на фентъзито. В Читанка има първите две книги от поредицата Пърси Джаксън и боговете на Олимп.

Тя прочете книгите за Хари Потър и сега е на вълна Хрониките на Нарния.

Обещала съм й до Коледа да не я закачам с учене Grinning

Виж целия пост
# 619
Светло и благословено Рождество на всички! Здраве, щастие и топлина в сърцата и домовете ви!

Виж целия пост
# 620
ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!
Пожелавам ,здраве,приятни дни и много усмивки.



Това направих за коледа и това ми е първата такава торта.Страхотно вкусна,моят мъж беше изненадан приятно. Simple Smile

Книга исках за 5 -ка,да не се мотае.
Виж целия пост
# 621
Честито Рождество!

bellaa, отлична работа.
Виж целия пост
# 622
Весели празници, вълшебства и топлина!   bouquet

Тази година на Диди се падна учението от баницата! Laughing
Виж целия пост
# 623
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Желая здраве, щастие и любов в домовете ви!


На любителите на фантастиката можете да предложите "Хобит" - тъкмо е актуална покрай филма.
Виж целия пост
# 624
Весело посрещане на Новата година! Нека тя бъде много щастлива и изпълнена само с хубави моменти! Много здраве, успехи и обич на всички, а на нашите деца - успешна и спокойна учебна година!

Виж целия пост
# 625
Честита Новата 2013г.Нека ви донесе много здраве, много усмивки и моменти на истинско щастие! Hug
Виж целия пост
# 626
ЧНГ!
Много здраве и успехи на вас и децата ви. Hug
Виж целия пост
# 627
Честита 2013 г! Да е мирна и щастлива! Да донесе много любов, здраве и късмет на малки и големи!
Виж целия пост
# 628
Щастлива и Успешна 2013 Година!!!!

Как вървят ваканционните домашни. Моят дзвер е до кривата круша и усещам, че този уикенд ще има ревове и тръшкане, че не стига времето. Снощи си направи строен график за следващите дни, но дали ще бъде спазен, е друг въпрос.
Виж целия пост
# 629


Как вървят ваканционните домашни.
Ние нямаме такива. Mr. GreenНали ни пуснаха предсрочно във ваканция и децата останаха без домашни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия