Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 11

  • 50 765
  • 774
# 255
Здравейте,
Не успях да отворя линка на списъка с доставчици за професионално обучение. Дали имате актуален линк?
Майка ми е одобрена за специалност "Офис секретар" и навсякъде и казват, че е първата обадила се и нямат сформирана група. Какво трябва да се направи в такъв случай? Ако не успее никъде да се сформира група, какво ще се случи с нейния ваучер?
Много добра тема, всичко е описано много подробно и е много полезно Simple Smile
Виж целия пост
# 256
Вчера на опашката пред БТ Младост ми се стори, че доста от бланките са без надпис "Инвестираме...", пък хората си минаха. Обаче да не подведа някой сега...от сайта на АЗ ги вадих аз и там са С надписа  Peace
Виж целия пост
# 257
Здравейте и от мен! Да споделя и аз днес успях да се вредя във Варна.Отидох в 8ч. и бях 77 по ред, като успях да мина към 12ч. За тези, които мислят утре да подават документи, ще приемат след 13ч. Има такова съобщение пред АЗ.
Виж целия пост
# 258
Здравейте и от мен! Да споделя и аз днес успях да се вредя във Варна.Отидох в 8ч. и бях 77 по ред, като успях да мина към 12ч. За тези, които мислят утре да подават документи, ще приемат след 13ч. Има такова съобщение пред АЗ.

За ул. Шипка става въпрос нали?

Благодаря ти че сподели. Мислех утре да ходя.
Виж целия пост
# 259
Някой избрал ли си е доставчик за графичен дизайн - дистанционно обучение? Колебая се кой да избера  newsm78
Виж целия пост
# 260
Запис
Виж целия пост
# 261
Здравейте и от мен! Да споделя и аз днес успях да се вредя във Варна.Отидох в 8ч. и бях 77 по ред, като успях да мина към 12ч. За тези, които мислят утре да подават документи, ще приемат след 13ч. Има такова съобщение пред АЗ.

За ул. Шипка става въпрос нали?

Благодаря ти че сподели. Мислех утре да ходя.
Става въпрос за Бдин-6 . На Шипка не приемат документи.
Виж целия пост
# 262
Някой избрал ли си е доставчик за графичен дизайн - дистанционно обучение? Колебая се кой да избера  newsm78

Здравей.
Разглеждах тези уроци и какво се включва в тях, но защо имам чувството че на различните места сякаш включват различни неща в уроците. Аз се интересувам от умения за направата на уеб сайт и все още се колебая между графичен дизайн и програмиране.  newsm78  а вече трябва да подавам документи.  ooooh! Ти в каква връзка избра тази специалност. Ако може малко информация  Praynig
Виж целия пост
# 263
Защото ми харесва, а и се занимавам с това от известно време. Надявам се с курса да науча допълнителни неща и да се дообразовам  Wink

Виж целия пост
# 264
Защото ми харесва, а и се занимавам с това от известно време. Надявам се с курса да науча допълнителни неща и да се дообразовам  Wink


дано да не ставам нахална, но пак ще питам. този курс повече с към творчество и рисуване ли е насочен или при него се учат и доста практически неща за изработване на уеб сайт. видях че някъде е засегната тази тематика. този курс за програмист е доста повече насочен към създаването на сайтове, но като чета какво се учи там и  #Crazy. а от към изкуство нищо не е включено. ако не е много нахално в коя сфера използваш тези знания, в какво ти помагат?  newsm78 Praynig
благодаря ти за предния отговор, питам защото и аз се опитвам да се ориентирам, кое ще ми е най полезно.
Виж целия пост
# 265
Моля, ако някой има актуална информация за изисквания документ от служба ГРАО на общината, да сподели. Какъв е този документ? Обадих се в общината (р-н Подуяне) и казаха че не могат да издадат такъв документ и не знаят какъв е смисъла му. Казаха - имате си лична карта с име и ЕГН. Не могат да издадат документ, че диплома номер ... на лицето Х ... роден ... е на този Х с ЕГН ..., и като се замисля са прави. Не могат да работят с документи на други институции и да гарантират за дадена диплома.
Звъня на Главна дирекция ГРАО и централата в Агенция по заетостта, но все дава заето.
Виж целия пост
# 266
Къде видя че искат такъв документ?

Аз искам да видя списък с доставчиците. Интересуват ме курсове по немски или френски. Нищо обаче не ми се отваря от сайта на агенцията по заетостта. Някой знае ли някъде другаде да има такъв списък?
Виж целия пост
# 267
milka22, документът който издават от ГРАО е, че лицето Х има ЕГН У. Те за дипломата няма как да гарантират на кого е. На мен така ми казаха.

Един въпрос към подалите за дигитална ключова компетентност - какво записвате в полето насреща - както е изписана от ДО или общо наименование някакво> Защото гледам, че различните доставчици са правили разни комбинации от софтуерни продукти. Примерно:

Дигитална компетентност    Adobe Photoshop. Adobe InDesign. QuarkXpress. Оформление на печатни и електронни публикации -       
Дигитална компетентност    Adobe Photoshop. Corel Draw. Adobe Illustrator. Компютърна графика и дизайн -
Виж целия пост
# 268
Maxuel, много благодаря за информацията  Hug
Виж целия пост
# 269
Има ли големи опашки на Сердика? Мислим с мъжа ми утре да ходим
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия