Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 11

  • 50 765
  • 774
# 315
Хайде и аз тука,миналия ден пуснах документи и сега чакам включване.
Имам едно питане-Къде мога да видя доставчиците за града ни,става въпрос за английски.В сайта на агенцията не ми отваря тази страница newsm78
Отваря се, но трябват здрави нерви... някъде към 20-тото рефрешване на страницата може и да се отвори Tired
Виж целия пост
# 316
 Hug за район Витоша аз къде трябва да отида?
Виж целия пост
# 317
Това с надписа "Инвестираме..." как ме възмущава! Може ли 10 дни преди началото на приема на документи да качат документите без надписа, а от първия ден на прием да измислят някакъв си надпис, за да имат повод да ни разиграват...
А няма спор, че някои хора си подават просто така документи без да желаят наистина да се квалифицират, а колкото да е без пари. Аз изкарах английски по програмата и имаше хора в групата, които изобщо не беше редно да са там.
Виж целия пост
# 318
Пишеш дигитална компетентност.В последствие си избираш "достовчика"Всички предлагат почти едно и   и също.В дигиталната компетентност в общи линии е начална компютърна грамотност..Пущаш компа-спираш то.Части на компютъра итн...Пишеш текст слагаш картинки...и Офис пакет 2010 поне това учих аз.. Grinning
Та доставчика ти е важен....
Виж целия пост
# 319
Снощи се смях с една съседка мед.сестра която решила да кара фризьорски курс...да се научила да подстригва.../като било безплатно Wink/То  така става записваш курс и и ти държат ръцете да стрижеш...Нали се иска усет и нюх и що годе да ти идва от вътре....Та чакайте скоро време пишман шофьори,пишман фризьори и тн  Laughing
Виж целия пост
# 320
ха-ха , ами като са оставени на произвола на Дянков и сие - ще стават вече и фризьорки , както едно време докторите доработваха таксита ! И щото досега няма пишман специалисти по всичко за което се сетиш !
Виж целия пост
# 321
Момичета, не бъдете лоши.Програмата е за всички, които отговарят на изискванията. Нищо лошо не виждам, ако някой иска да научи нещо ново, поблазнен от безплатното. Тази програма доказва, че хората искат да учат, но нямат средства. Аз пък не мисля, че се предлагат чак пък толкова вълнуващи неща като ПО - записах икономика с ясното съзнание, че ще ми е за обща култура, ако нямах книжка щях да се възползвам - нали все пак идеята е да ти е полезно, а не само на макс да оползотвориш парите Naughty
Виж целия пост
# 322
Записах се ! newsm44 newsm44
Само за декларацията за идентичност се наложи да попълня тяхна бланка , че моята нямаше въпросния надпис !
Отидох в 7:30 , в 8:55 бях готова .
Но след мен имаше много хора , някои крайно ненаясно с документите ! Crossing Arms

Сега ще чакам да ме одобрят ! Peace
Виж целия пост
# 323
happy mama, на Чернишевски ли беше? А дали видя работното време - удължено ли е вече или още си е от 8.30 до 17.00  newsm78

Виж целия пост
# 324
.
Виж целия пост
# 325
Момичета, подготвих си всички необходими документи, но не откривам декларацията за смяна на имената. Някой занае ли от къде да я разпечатам?
 Hug
Виж целия пост
# 326
Момичета, подготвих си всички необходими документи, но не откривам декларацията за смяна на имената. Някой занае ли от къде да я разпечатам?
 Hug

На място ти я дават!
Виж целия пост
# 327
happy mama, на Чернишевски ли беше? А дали видя работното време - удължено ли е вече или още си е от 8.30 до 17.00  newsm78



Да , не е удължено , до 17 ч. Sad
Виж целия пост
# 328
а ако ти покажа колко е обидна заплата на една сестра в интензивен сектор- иде ми не фризьорка , ами не знам какво да стана , стига да има как де
Виж целия пост
# 329
happy mama, на Чернишевски ли беше? А дали видя работното време - удължено ли е вече или още си е от 8.30 до 17.00  newsm78



Да , не е удължено , до 17 ч. Sad

Мерси за отговора!  bouquet

Пак се очертава наш'то БТ да е най-мудното  Crossing Arms ooooh! #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия