Обучение по ОП "Аз мога" и "Аз мога повече" - 11

  • 50 760
  • 774
# 465
До колко часа работят бюрата по труда, по- точно Възраждане София?
Виж целия пост
# 466
Здравейте,
миналата вълна бях одобрена за езиков курс, но така се стекоха обстоятелствата, че не можех да си взема ваучера.
Знаете ли дали при това положение имам право пак да кандидатствам, този път за друг език или съм си "изгърмяла патроните"?
Благодаря ви  bouquet
Да, имаш право отново да кандидатстваш за езиков курс, след като реално миналата вълна не си получила ваучер Peace
Виж целия пост
# 467
Здравейте,
миналата вълна бях одобрена за езиков курс, но така се стекоха обстоятелствата, че не можех да си взема ваучера.
Знаете ли дали при това положение имам право пак да кандидатствам, този път за друг език или съм си "изгърмяла патроните"?
Благодаря ви  bouquet
Да, имаш право отново да кандидатстваш за езиков курс, след като реално миналата вълна не си получила ваучер Peace

Наистина? Благодаря ти Hug
Виж целия пост
# 468
Оригинал на дипломата за средно трябва ли ми или само копие може да се носи?
Виж целия пост
# 469
Оригинал на дипломата за средно трябва ли ми или само копие може да се носи?

Копие, на което пише вярно с оригинала + подпис.
Виж целия пост
# 470
Благодаря. Дано не ме върнат. Намерих копие, но оригинала като нищо си кюта още в университета, който завърших преди 8 години Laughing
Виж целия пост
# 471
Благодаря. Дано не ме върнат. Намерих копие, но оригинала като нищо си кюта още в университета, който завърших преди 8 години Laughing

Едва ли, връщат ги заедно с дипломите от висшето. Мъжът ми и той си мислеше, че не са му я върнали, но след по-щателно ровене я открихме. Не че по принцип на някой е нужна с тоя печат 'не е последно', но все пак е документ.
Виж целия пост
# 472

Ами да ти кажа предпочетох да стана рано и да съм от първите, отколкото да си загубя целия ден. Стоях си и си чаках в колата докато отворят. Времето мина мн. бързо, защото и бях с колежка и един познат . Като излизахме към 8:45 вече имаше към 80-90 човека в списъка, който се правеше от чакащите, а идваха и още и още ...  Аз лично съм доволна. През деня незнам как е  иначе  Peace
Отидох вчера към 16:30 в БТ Младост. Имаше може би 15 човека, пускаха на групи по 10 човека. До 17ч. бях приключила, хем че се върнах да си снимам заглавната страница от едната диплома, че бях пропуснала. Там работят с удължено раб. време, т.е. който се е наредил на опашката преди 17ч. ще бъде пуснат да влезе. Човекът от охраната беше много готин  Peace Като излизах имаше само около 5 човека навън. Така че специално за това БТ препоръчвам да се ориентирате след 16:30 и ще минете за 20-на минути не повече  Peace Успех на останалите
Виж целия пост
# 473
Здравейте, искам да попитам някой има ли ваучер за онлайн обучение по английски език? Може ли да ми разясните някои подробности относно обучението? Много искам да кандидатствам за ваучер, но се притеснявам да не би да не съм разбрала нещо в условията и да нямам време да се обучавам. Аз в момента съм по майчинство и не мога да посещавам курсовете на живо. Това, което разбрах за онлайн обучението е, че трябва да покриеш определени часове, поне 6-7 седмично в системата, във време, което ми е удобно, като и два пъти в седмицата трябва да присъствам в часове във виртуална класна стая, които вече са определени и трябва да си избера според удобен за мен час. Нали така, поправете ме ако греша? Притеснява ме и часовете за самоподготовка да на са в определени часове, с които трябва да се съобравявам, защото моето свободно време е предимно, когато детето спи и аз тогава мога да влизам в системата и да уча. Моля някой ако е наясно да обясни. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 474
Здравейте, искам да попитам дали за да получиш ваучер за шофьорски курс категория B  трябва да имаш категория А? Вчера сестра ми е била в Бюрото по труда  и оттам са й казали, че има такова условие и то от сряда - 17.10. Simple Smile Така ли е наистина? Simple Smile
Виж целия пост
# 475
Здравейте, искам да попитам дали за да получиш ваучер за шофьорски курс категория B  трябва да имаш категория А? Вчера сестра ми е била в Бюрото по труда  и оттам са й казали, че има такова условие и то от сряда - 17.10. Simple Smile Така ли е наистина? Simple Smile
ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! не е истина просто
Виж целия пост
# 476
Здравейте, искам да попитам дали за да получиш ваучер за шофьорски курс категория B  трябва да имаш категория А? Вчера сестра ми е била в Бюрото по труда  и оттам са й казали, че има такова условие и то от сряда - 17.10. Simple Smile Така ли е наистина? Simple Smile
Не, не става. Вчера изрично заявиха в БТ Младост, че ваучери за кат.B не се дават, защото е любителска. Дават за кат. С с копие на шоф. книжка за кат.В. Също казаха и че ще се правят строги проверки на ДО дали провеждат обявения курс по обявения код.
Виж целия пост
# 477
След 3 часа и половина в БТ Сердика, успешно се сдобихме и ние със заветните номерца. Отидохме в 14 часа и в 17.30 излязохме.
Успех на подаващите!
Виж целия пост
# 478
Днес бях в 8.00 часа пред БТ Възраждане и в 9.45 ч излязох, успешно подала документи. Пред мен върнаха една жена, защото района й не бил този, а трябвало да подава документи в БТ Сердика. На всеки проверяваха дали е към този район или не. Приемаха и старите бланки, на които не пише "Инвестираме във вашето бъдеще".

Успех на всички!  Hug

Виж целия пост
# 479
Здравейте, искам да попитам дали за да получиш ваучер за шофьорски курс категория B  трябва да имаш категория А? Вчера сестра ми е била в Бюрото по труда  и оттам са й казали, че има такова условие и то от сряда - 17.10. Simple Smile Така ли е наистина? Simple Smile
Не, не става. Вчера изрично заявиха в БТ Младост, че ваучери за кат.B не се дават, защото е любителска. Дават за кат. С с копие на шоф. книжка за кат.В. Също казаха и че ще се правят строги проверки на ДО дали провеждат обявения курс по обявения код.

Според мен това е абсолютно правилно. Все пак това са ваучери за професионална кваалификация и един вид инвестиране в бъдещето на народа, а не да им спести някой лев  за шоф. книжка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия