VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 771
  • 3 563
# 1 185
Мариана мята гюбеците ,после Бони била челгарка. И айде пак драмите в къщата...
Виж целия пост
# 1 186
Фънки изпростя тотално. Гати... инвалидна количка!!!  Shocked
Направо съм втрещена. А ми беше любимец ...
Виж целия пост
# 1 187
Оф тая Марияна пак се прави на интересна ....  Sick
Виж целия пост
# 1 188
Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile

Тъжно, много тъжно.Не очаквах точно от Фънки тази злоба.
Виж целия пост
# 1 189
E Бонка актрисата си тръгна,и вече дойде реда на Мариана.
Виж целия пост
# 1 190
Едно си Бонка знае, едно си Бонка бае. Само Николай и е в устата. А Марияна какъв скандал прави от нищото, не е истина. Shocked
Виж целия пост
# 1 191
Тая Марияна ми е адски противна. А и какво самочуствие...думи нямам, а е проста като галош.  Sick
Виж целия пост
# 1 192
Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile

Тъжно, много тъжно.Не очаквах точно от Фънки тази злоба.
Може ли да разкажете накратко.... пропуснах.... то форум, ФБ и домакинстване....
Виж целия пост
# 1 193
Фънки е зле ,много зле .
Отврат .
Виж целия пост
# 1 194
Тая Марияна ми е адски противна. А и какво самочуствие...думи нямам, а е проста като галош.  Sick

Що бе, що да е проста като галош??? Да не би Ласкин да реагира много умно, егати и простака... Sick
Виж целия пост
# 1 195
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Гъсеницата и костенурката  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 196
Тая Марияна ми е адски противна. А и какво самочуствие...думи нямам, а е проста като галош.  Sick

+ 1

Малко се поувлече в крясъците и истериите. Най- мразя такива изпълнения аз, да не беше излизала ми да си купонясват. И без това като гледам на всички им скапа настроението....................  Close
Виж целия пост
# 1 197
Къщата на Биг Брадър е идеалното място да се почувстваш дете(в хубавия смисъл)! Да играеш игри, мисии. Да губиш, да печелиш, да се забавляваш! Защо не се забавляват тези хора! Все едно си на тинейджърски лагер! Кога друг път ще бъдат прасенца, лъвчета, Маша, тенекиения човек....

Много е тъжно, когато си повярваме прекалено много и убием детското в себе си!  Tired

 newsm10
Много си права!



Фънки ме уби с тая злоба (за Орлин)   Simple Smile


 Shocked Shocked Shocked Ужас! Такива думи, такава злоба, провокирана от нищо буквално!
Виж целия пост
# 1 198
Мариана да не е ходила на уроци при Бонка?
Виж целия пост
# 1 199
Загубилите трябва, освен че ще спят на двора, като излезе някой от победителите да го аплодират! Аплодираха Багата и Марияна веднага излезе за да си получи овациите, но я освиркаха и тя реши, че трябва да ги поучава!
Много нагла беше, а после, от яд се разрева!
И за капак Орльо хукна да  я защитава!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия