VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 770
  • 3 563
# 1 410
Ей сега ще напиша точната минута.Сложи си ръката върху нея-тя нали спеше в чувал, не че нещо ама ми стана интересно толкова ли са близки.Ей сега ще напиша минутата.
Виж целия пост
# 1 411
Интересно  Grinning на някой би им било забавно да ги замерят с вафли .
Сигурно е и много закачливо и признак на страхотно чувство за хумор да се зачудиш ако някой остане без крака дали би пял пак добре.
Нямам чувство за хумор явно и съм дреба душича .
Виж целия пост
# 1 412
На 28.01 минута се вижда, че спят един до друг, а на 28.04  я гушна
Аз гледам епизода сглобения на нова тв от сайта на вип брадър
Виж целия пост
# 1 413
Някой може ли да ми каже, защо Юлиан не изпя нито един тон в мисията на триото?Само се прави на клоун и после физиономии,че не го харесали.Никакво чувство за хумор няма този човек,не успя да запази самообладание и си показа рогцата. Много грозна беше постъпката с мрънкането му и заканата ooooh!.
Виж целия пост
# 1 414
В интерес на истината Мариана снощи се подразни много преди да излезе на двора и да я замерят с вафли
Подразни се още като хвърлиха нейният плакат заедно с този на Бони.Издивя от този жест на сравнение и най малко три пъти повтори че са и хвърлили плаката.После като видя че аплодират Багата се подразни още повече  и  това което стана навън просто беше едва ли не добра дошло за нея за да си излее  злобата и завистта. Мариана която се мисли че е доста над тези отвън веднага започна да плюе вътре срещу тях и да разнася клюки които "уж" е чула
Не оправдавам поведението на т. нар. "фенове" и алкохолните им изцепки,не оправдавам поведението на Ласкин .Никога не съм имала добро мнение за него и сега това се затвърждава
Но  проблема на Мариана започна преди излизането на двора
Виж целия пост
# 1 415
В интерес на истината Мариана снощи се подразни много преди да излезе на двора и да я замерят с вафли
Подразни се още като хвърлиха нейният плакат заедно с този на Бони.Издивя от този жест на сравнение и най малко три пъти повтори че са и хвърлили плаката.После като видя че аплодират Багата се подразни още повече  и  това което стана навън просто беше едва ли не добра дошло за нея за да си излее  злобата и завистта. Мариана която се мисли че е доста над тези отвън веднага започна да плюе вътре срещу тях и да разнася клюки които "уж" е чула
Не оправдавам поведението на т. нар. "фенове" и алкохолните им изцепки,не оправдавам поведението на Ласкин .Никога не съм имала добро мнение за него и сега това се затвърждава
Но  проблема на Мариана започна преди излизането на двора

Ето това е абсолютно точният анализ на ситуацията!
Виж целия пост
# 1 416
Интересно  Grinning на някой би им било забавно да ги замерят с вафли .
Сигурно е и много закачливо и признак на страхотно чувство за хумор да се зачудиш ако някой остане без крака дали би пял пак добре.
Нямам чувство за хумор явно и съм дреба душича .

Аз имам чувство за хумор, но показаното снощи не ми беше смешно по моите
критерии за хумор. / Изключвам момента с лазенето и правенето на калинки. /
Неприятно съм изненадана от това, че  някои тук оправдават и защитават
агресивното поведение на няколко пияни мъже.
Thinking
Не искам да излиза още Мариана, защото само тя има смелостта да казва
някои истини, каквото и да цели с това.
Peace
И последно -  мисля като Gost32, дали пък не съм обсебена и аз от някого или
това е най-лесното ви обяснение, ако някой изкаже по-различно мнение? Laughing

Виж целия пост
# 1 417
Не съм писала по темата,но смятам ,че този индивид Ласкин определено има или е имал някакви проблеми,нещо което провокира това поведение. Меко казано е безумно,олигофренско. Как пък така не си намери жертва в неговата категория,да го видим "мъжкия" как ще се перчи тогава и ще показва доминантност?  Rolling Eyes

Ако имам такъв съпруг,не бих го търпяла и ден.Какво ден - никога не бих му обърнала внимание на този грубиян и циник. Sick

За Мариана,честно казано беше права,но според мен твърде много се върза на ситуацията.Големи драми,голяма истерия.Аз не бих приела по този начин нещата,но всеки има различен праг на поносимост и чувство за хумор.За това я оправдавам...  Peace

Орлин ме накефи.Пич си е момчето...

Юлиан ми направи лошо впечатление,определено мнението ми за него се промени.
Виж целия пост
# 1 418
Гледам в момента и си мисля, че Марияна е прекалено самоуверена, че като е в печелившият отбор, капитанът на другият няма да я номинира.Направо си е повярвала, чак се чуди как до сега още не е била номинирана.
Много ми се иска довечера точно тя да е изборът на капитана на нейният отбор.
Виж целия пост
# 1 419
Не съм писала по темата,но смятам ,че този индивид Ласкин определено има или е имал някакви проблеми,нещо което провокира това поведение. Меко казано е безумно,олигофренско. Как пък така не си намери жертва в неговата категория,да го видим "мъжкия" как ще се перчи тогава и ще показва доминантност?  Rolling Eyes
Ако имам такъв съпруг,не бих го търпяла и ден.Какво ден - никога не бих му обърнала внимание на този грубиян и циник. Sick
За Мариана,честно казано беше права,но според мен твърде много се върза на ситуацията.Големи драми,голяма истерия.Аз не бих приела по този начин нещата,но всеки има различен праг на поносимост и чувство за хумор.За това я оправдавам...  Peace
Орлин ме накефи.Пич си е момчето...
Юлиан ми направи лошо впечатление,определено мнението ми за него се промени.


 Peace 100 % съм съгласна с това мнение относно скандала. Орлин ми  направи супер добро впечатление, как излезе за да чуе другата гледна точка.
Виж целия пост
# 1 420
Гледам в момента и си мисля, че Марияна е прекалено самоуверена, че като е в печелившият отбор, капитанът на другият няма да я номинира.Направо си е повярвала, чак се чуди как до сега още не е била номинирана.
Много ми се иска довечера точно тя да е изборът на капитана на нейният отбор.

Ама то минаха ли игрите ? Тези за номинации дето са ? И ако да , кои са били отборите и кой отбор е победил ?
Виж целия пост
# 1 421
Само да пипатам има ли информация тук за това, кой отбор е победил и кой са загубилите?
Може и да сте казали ама съм пропуснала, ако е така извинете.
Виж целия пост
# 1 422
                 Когато видя Фънки,винаги се сещам за Искра Федосева SickЗапълва ми целия екран  Joy
Виж целия пост
# 1 423
Откога алкохолните изцепки се наричат *чувство за хумор*?!?Голям хумор,голяма веселба,няма що!Не че съм на страната на Мариана(тя си излезе готова за кавга),но отношението на Ласкин направо ме остави без думи!Та той я нарече кукумявка!Може да е интригантка,да е бездарна и т.н.,но да наречеш една жена кукумявка...това просто е върха на невъзпитанието и простотията!Безспорно е интелигентен,но обноските му са Sickи това ми било искреност...Пък знам ли,може би иначе не е такъв,снощи говореше за Алекс с такова чувство и любов,много мили неща каза...Знам ли кое е истинското му лице.
Фънки е прасе.Друго определение нямам за него.
Виж целия пост
# 1 424
Цитат
Не искам да излиза още Мариана, защото само тя има смелостта да казва
някои истини, каквото и да цели с това. Peace

Защо тогава като е толкова смела не се изправи срещу Ласкин и не му каза директно в очите това което после раздухваше вътре-че знаела  че никой в театъра не го харесва , и че там едвам го издържат и т. н.
Ласкин напълно си го заслужаваше да му го кажат това в очите пред всички
Но е много по лесно да говориш зад гърба на хората
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия