VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 785
  • 3 563
# 180
За анкетата:
1. Бони
2. С всички
3. Не
4. Не

  bouquet
Виж целия пост
# 181
Маме, благодаря за темата    bouquet

Според мен ще си излезе Бонка, изчерпаха я вече, изсмукаха каквото можаха от нея, съквартирантите са й дали игнор, та нямат интерес да я държат много, много. Лично за мен който и да си отиде този понеделник, все ще ми е добре Simple Smile

......

Златка и Багата са изпята песен, ама мегдан за още сеир се намира Simple Smile

Не бих влязла нито сега, нито никога, не мога да си представя живота ми между четири стени, подтискащо ми е...

Сега последно да си кажа, че вече не издържам и отвътре ми напира Simple Smile Значи има си автор на темата, той определя правилата. Щом авторът е решил, че анкетата ще му е оформена по този начин, значи останалите ще се съобразяваме и толкова. Не веднъж си е писала доводите жената, не е нужно да се обсъжда във всяка тема. Аз като си чета всичко внимателно, винаги виждам и крайните резултати, които тя прилежно публикува, когато времето на анкетата приключи. Хайде мир и любов!
Споделям горенаписаното и по-добре не бих могла да се изразя. Hug
Мамо Цоци, благодаря за прекрасно оформената тема!    bouquet
Виж целия пост
# 182
От известно време, надничам в темата , с идеята да науча повечко. благодаря Ви.
Иван Ласкин , не ми пречи, ама до кога ще го държат вътре, нали е специален гост.
И аз!
Виж целия пост
# 183
1. Искам довечера Бонка да скочи от ръба на Нови Хан  smile3501

2. С всички бих си похортувала, де за тяхно добро, де за лошо  Mr. Green

3. Багата и Златка - но, тенкс   Mr. Green

4. Нямам желание за участие в шоуто  Simple Smile
Виж целия пост
# 184
Не следя брадърна вече, но вас да не изпусна, че тук е интересното!
Включих се и в анкетата.... без скорошни наблюдения  Mr. Green
Виж целия пост
# 185
1. Искам довечера Бонка да скочи от ръба на Нови Хан  smile3501


Хаха  Joy тва ми хареса!!! И аз искам!  Joy
Виж целия пост
# 186
Добро утро и благодаря за темата  bouquet
За анкетата:
Бони, всички, не, да ( newsm78 ) .

Вчера изгледах съботното предаване, това което ме впечатли е, че на Златиту определено му е трудно да чете гладко Joy

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 187
За анкетата:
Бони
Фънки
Не и Не.

Виж целия пост
# 188
Къци се оказа, че е писал книги  Shocked , нещо ново за мен  Laughing  :
„Секс за душата“ първа част,
„Секс за душата“, втора част

Аха.......подари ни я зад кадър, когато участвахме в Горчиво.......
Виж целия пост
# 189
Маме , благодаря за темата.  bouquet

Надявам се, довечера за чао да помаха Бони.
Виж целия пост
# 190
Излезе ли Ласкин ще стане съвсем скучно!
Виж целия пост
# 191
1. Искам довечера Бонка да скочи от ръба на Нови Хан  smile3501


Хаха  Joy тва ми хареса!!! И аз искам!  Joy
Ако може без парашут... #2gunfire
Виж целия пост
# 192
Къци се оказа, че е писал книги  Shocked , нещо ново за мен  Laughing  :
„Секс за душата“ първа част,
„Секс за душата“, втора част

Аха.......подари ни я зад кадър, когато участвахме в Горчиво.......

И интересна ли е? Прочете ли я? Любопитно ми е!
Виж целия пост
# 193
Благодаря за темата   bouquet Предаването ми е доста скучно ,но тук са ми забавни вашите коментари   bouquet
Виж целия пост
# 194
Бонка да си отива smile3513
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия