VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 785
  • 3 563
# 285
За спасяване се гласува.  Peace
Виж целия пост
# 286
Време е Бони да си тръгне, отначало и симпатизирах, но вече не. Много дразнещо същество и с този нейн етнически конфликт, сигурно си мисли, че ако продължава да драматизира, хората ще и ударят едно рамо на елиминациите . Не съм гледала ББ от известно време, така че не съм много в час с новостите. Ще се върна да Ви чета да се "образовам" и аз от изцепките на нашите "випчета"  newsm78
Виж целия пост
# 287
Сега по НОВА съобщиха, че тримата номинирани ще се изправят пред най-големите си страхове, Златка щяла да преживее поредният отказ на Багата, Къци - ще разбере какво мислят съквартирантите за него, Бони на детектора.

процентите от гласуването били до този момент

Бони - 60%

Къци - 30%

Златка - 10%


Офф,а дано не са истински тия цифри,че много ми се иска най-горната да изчезне Praynig
Виж целия пост
# 288
Аааа, Бонка да не се излага  Naughty, времето е чудесно, вятър няма ... Скачай, Бонке  thumbsup
Виж целия пост
# 289
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing
Виж целия пост
# 290
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing

Да, то й аз, ама при нея има и нещо лично. Толкова сили хвърля по Златка! Всеки пост е за Златка.  Laughing
Виж целия пост
# 291
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing

О и аз налъпно подкрепям Въздишкова относно Златка...не съм очаквала да е толкова ограничена и невъзпитана  Peace
Виж целия пост
# 292
Имам предложение следващата анкета да е Кой от номинираните най-много харесвате. Така става по-ясно кой ще си тръгне.
Така като гледам, Злати ще си тръгне, както и гласувах.
Виж целия пост
# 293
Само аз ли не съм изненадана от Златка. Бегло съм следила изявите и , но досега напълно в свой стил се проявява - нагла, проста, първична,  но поне не е зла и лицемерна като Бони. Нека Бони си тръгне довечера, пък после и Златиту Flutter
Виж целия пост
# 294
Имам предложение следващата анкета да е Кой от номинираните най-много харесвате. Така става по-ясно кой ще си тръгне.
Така като гледам, Злати ще си тръгне, както и гласувах.
Не мисля , че нашите симпатии или антипатии имат връзка с това кой да напусне шоуто. По-скоро продуцентите пишат сценария, а ние си говорим да ни олекне.
Виж целия пост
# 295
И аз в темата. Браво, маме Simple Smile

1. Ще ми се да е Бони, но предполагам, че ще е Златка
2. Никол и Фънкаря
3. Не
4. Не


Много ми се иска това мрънкащо същество Камелия да си тръгне. не ми е интересна изобщо и въобще се чудя какво й е мястото в къщата
Виж целия пост
# 296
Запис и от мен .
Ще ми се и Златка и Бони да излязат ама уви само 1 трябва да е .
Гласувах за Златка , че ми идва too much нейните сълзи вече  Laughing

Добре де, къде толкова виждате Златка да реве, не мога да разбера. ВП дадоха в 2-3 предавания, че плаче и се тюхка за Багата, ама то се вижда, че това са 1-2 случая, разпокъсани в няколко предавания, тя дори е облечена с едно и също във всичките кадри. Прилоша и 1 път на РД на онзи темерут, порева малко и айде вече - все ревяла. Добре че е тя, да им изчисти, че в кочина ще живеят  ooooh! Освен още един-двама, другите не си мърдат пръста, само цигарките, кафенцето и клюките  Tired Не че я подкрепям, напротив, смятам я за доста ограничена и невъздържана, но на фона на другите е просто Човек.

Гласувах, че ще изгонят Къци, но най-искрено се надявам да си ходи Бонка, че направо не мога да я гледам като вдигне онези ми ти вежди до челото и вземе да се прави на Майка Тереза  Sick Филмаджийка отвсякъде! Алооо, Брадъра - айде моля ви! Освен да пълни и къщата, и постните чушки с косми, друго какво?!

Бих общувала с всички, не се знае на живо какво е положението. От това, което на пръв поглед се вижда, бих комуникирала най-вече с Орлин, Фънки, Никол, Люси, Златка, Ники.

И бих влязла в къщата, имам нужда от почивка, лежане, хапване и безделничене определено.
Виж целия пост
# 297
Много са ми подозрителни напъните на Въздишкова.  Thinking

що бе.. и аз не харесвам Златиту  Laughing

О и аз налъпно подкрепям Въздишкова относно Златка...не съм очаквала да е толкова ограничена и невъзпитана  Peace

Къци по цял ден си бърбори приятелски и с Мариана и със Златка (дадох по-назад линк). На Златка й каза, че тя е много добро момиче, смяха се с Мариана, защото тя каза,, добричка е, а това че се извика е защото получава факсове, като всеки друг, но щом ги пусне и се изтрещи, пак си става добра.'' Днес си говориха как ще се срещат отвън, че тази къща ги е свързала и ще си спомнят винаги за нея...ей такива неща.

Така става с всички брадъри след излизането от къщата, си остават приятели и си ходят заедно по кръчмите(заведенията)  Hug
Виж целия пост
# 298
Време е Бони да си тръгне, отначало и симпатизирах, но вече не. Много дразнещо същество и с този нейн етнически конфликт, сигурно си мисли, че ако продължава да драматизира, хората ще и ударят едно рамо на елиминациите . Не съм гледала ББ от известно време, така че не съм много в час с новостите. Ще се върна да Ви чета да се "образовам" и аз от изцепките на нашите "випчета"  newsm78

Бонка с конфликта си вече е демоде-сега Златето е на дневен ред и Къцко.
И финалът си го представям така-трима финалисти и дектор на лъжа та ,в реално време-въпрос само един-Какво ще направиш с наградата,ако я спечелиш?
Така хората да преценят на кой да я дадат.
 Peace
Виж целия пост
# 299
Златка не е лошо момиче в никой случай. Това че е попропуснала да прочете някой и друг учебник, не я прави автоматично тъпа. Има доста начетен народ, от който и чеп за зеле не става, та язък за четенето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия