VIP Brother България - 4 сезон - 5 тема

  • 120 771
  • 3 563
# 675
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.
Виж целия пост
# 676
 Той каза, че би вечерял, но не пред камери, навън.
Виж целия пост
# 677
Карбовски тръгнал да държи сметка на Патрашкова????!!!!
Та те са абсолютно еднакви "журналисти".
Карбовски дето взима интервюта с де що простак и профан има.
Интервюира екс гларуси, изнасилвачи и пр. и гениите на мисълта
Николета Лозанова и любимия и, както и Азис.
Как държи сметка на Патрашкова, като той е съвсем същият!?!?

не е същият , може да показва доста ъндърграунд , но никога не злосЛови , какво остава да очерня исторически Личности като баба Тонка
Виж целия пост
# 678
Жал ми е за нея, разчуства ме
Виж целия пост
# 679
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.
Е, чела го е, не личи ли, ако не беше...  Joy
Виж целия пост
# 680
Уф, много позьорскоооо! Не й вярвам!
Виж целия пост
# 681
Аз предлагам Къци да си ходи. Този човек не е за там. Да си ходи при хубавото семейство и да се маха от тези змии и мъжкарчета. По - здравословно ще е за него. Ще му се радвам ако остане, но ще се радвам за него ако излезе.
Виж целия пост
# 682
Това писмо, с тези сълзи не ми звучи като край на връзката....
Виж целия пост
# 683
Пригответе се да ревем със Златка ooooh!
Joy Joy Joy JoyЗлатка иска всички медии и всички хора да чуят hahaha hahaha hahahaПародия! Дете в 5клас би написало по-умни неща
Виж целия пост
# 684
Добре де, но защо Патрашкова и написа сбогуването на Златка с Багата... newsm78
Виж целия пост
# 685
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.
Е, чела го е, не личи ли, ако не беше...  Joy

Абе позапъна се в началото и рекох, че така ще срича до края.  LaughingСгреших, вълнува се.
Виж целия пост
# 686
Златка май е качила някое килце Mr. Green
Виж целия пост
# 687
Еее голем нещастник е ВБ
Виж целия пост
# 688
Златке, да го беше прочела това предварително, муци.

Олеее, бас хващам, че това не го е писала тя.
Много е далеко от начина й на изразяване, хеле пък това за
държавата на Златките в писмото Joy Joy
Виж целия пост
# 689
Ах, научила се, милата... ooooh! Дори не мога да коментирам Златка, винаги ме оставя безмълвна.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия