Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 655
  • 737
# 105
Точно края на миналия месеца реших да се направя със суперизсветляваща на Матрикс и съм повече от доволна. Аз пак ще спомена скалпа ,но при мен е много важен елемент и при Матрикса го няма онова опъване  и болка... и т.н. За това време цвета ми е останал непроменен.Моята естествена основа е 6 .
Кюн и Алфапарф не харесвам- определям ги като агресивни и силни бои,но то е лично мнение все пак.


Си♥си, можеш ли да ми кажеш (или да дадеш линк с каталог на Matrix, боите) кои номера от боята за коса на Матрикс са суперизсветляващите? Hug

Виж целия пост
# 106
 с 6% окислител ще се покрият ли добре белите коси ?

  (Говорим  ориентировъчно за 8.1 на Кюн  или друга марка.....)
На мен с 6% ми покрива идеално(осмица на Макадамия) Peace
  Много благодаря за отговора!   bouquet
Виж целия пост
# 107
Ей този цвят,който бяхте пуснали в предната тема,как се води ?  Rolling Eyes
http://prikachi.com/images/532/5363532n.jpg

Той не е много за блондинската тема май,ама много ми харесва.  Heart Eyes Точно нещо такова искам.  Grinning

И аз го искам! Многоооооо!  Heart Eyes Grinning
Представям си го постигнат с Inoa  Crazy
В последно време все повече си мисля за Inoa, но трябва да я поръчвам по интернет и това ме спира Rolling Eyes
Виж целия пост
# 108
Някой ползвал ли е боя за коса GREEN LIGHT LUXURY HAIR COLORS? Дали е хубава, трайна?



Виж целия пост
# 109
Точно края на миналия месеца реших да се направя със суперизсветляваща на Матрикс и съм повече от доволна. Аз пак ще спомена скалпа ,но при мен е много важен елемент и при Матрикса го няма онова опъване  и болка... и т.н. За това време цвета ми е останал непроменен.Моята естествена основа е 6 .
Кюн и Алфапарф не харесвам- определям ги като агресивни и силни бои,но то е лично мнение все пак.


Си♥си, можеш ли да ми кажеш (или да дадеш линк с каталог на Matrix, боите) кои номера от боята за коса на Матрикс са суперизсветляващите? Hug



Ще си позволя да се включа по темата, понеже имам няколко снимки, любезно предоставени ми от съфорумка.       bouquet

Скрит текст:


А това са новите супер изсветляващи:   Heart Eyes   Heart Eyes   Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
Да точно това е каталога , благодаря ти Feeling. Фризьорката мисля , че смеси половин доза 11N и една доза UL-V  с 12 % . Само ми се струва ,че в нейния каталог и горния ред бяха с номера,но маже и да греша.

Аз имам един такъв въпрос моята коса е къдрава и защо когато я изправят и е права цвета изглежда почти бял ,а когато си е моята изглежда по-тъмна ? ох, не знам дали го обясних
Виж целия пост
# 111
Снощи това ми се получи..искам отново рижавкото в корените, как да го постигна, да изчакам ли малко, и с много светла боя и висок % оксидант ще стане ли? Да си взема ли отново Бес и и да смеся 7.3 /малко от нея/ с някоя, например 10-ка  Praynig
Виж целия пост
# 112
Lady Brinne,звучи супер! Коя боя ползваш сега ? Не следя темата много подробно  .... Rolling Eyes

Макадамия 8.1 с 6% окислител. Боята е 100 мл и с две шишенца окислител, така че идва изгодно и като цена.
Ето и снимки, които вече по принцип съм показвала:

http://prikachi.com/images/810/5326810y.jpg
http://prikachi.com/images/808/5326808K.jpg
http://prikachi.com/images/807/5326807B.jpg
А какъв е естествения цвят на косата ти? Simple Smile

Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.
Виж целия пост
# 113


Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.
 Интересно......  Simple Smile
  Май повечето боядисали се  Макадамия досега са споделяли друго.....  Thinking
  Аз затова реших да избегна тази точно боя,защото искам възможно най-малко топлите оттенъци в косата..... Rolling Eyes
  Караш ме да се замисля отново,обаче  ....  Flutter
  
Виж целия пост
# 114


Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.
 Интересно......  Simple Smile
  Май повечето боядисали се  Макадамия досега са споделяли друго.....  Thinking
  Аз затова реших да избегна тази точно боя,защото искам възможно най-малко топлите оттенъци в косата..... Rolling Eyes
  Караш ме да се замисля отново,обаче  ....  Flutter
  
И при мен няма медни отенъци, а е много естествено русо Peace
Виж целия пост
# 115


Около 7-ца, естествено ми е пепелива косата, но при боядисване ми се появяват медни отенъци с масовите бои. С Макадамия-та не е така.
 Интересно......  Simple Smile
  Май повечето боядисали се  Макадамия досега са споделяли друго.....  Thinking
  Аз затова реших да избегна тази точно боя,защото искам възможно най-малко топлите оттенъци в косата..... Rolling Eyes
  Караш ме да се замисля отново,обаче  ....  Flutter
  

То и аз се учудих, най-вече защото с 8-ца от масовите бои косата ми става значително по-тъмна, отколкото с 8.1 на Макадамия, а и цветът не ми се променя значително в рамките на месеца, само малко изсветлява. По тази причина реших да направя втория път само корените и малко надолу - дължините просто нямаха нужда от оцветяване. Аз си мисля, че вероятно 6% окислител е разковничето затова, че не избива червеникав пигмент. Вероятно с 9-ките, които съм ползвала в кутията процента е бил най-вероятно 9   newsm78
Виж целия пост
# 116
  При Велатон окислителят със сигурност е 9% ,вероятно и при другите масови бои е така.  Peace

  Макадамия на Алабин ли я взимате ? Или онлайн нещо....  newsm78
Виж целия пост
# 117
  При Велатон окислителят със сигурност е 9% ,вероятно и при другите масови бои е така.  Peace

  Макадамия на Алабин ли я взимате ? Или онлайн нещо....  newsm78

От сайта Златна рибка  Peace
Виж целия пост
# 118
Здравейте  Simple Smile Искам да постигна лек розов нюанс върху русата си коса, но не знам как...Мисля си дали ако добавя тониращ балсам на Престиж ще се получи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 119
Здравейте  Simple Smile Искам да постигна лек розов нюанс върху русата си коса, но не знам как...Мисля си дали ако добавя тониращ балсам на Престиж ще се получи  Rolling Eyes
Вела Колестон имат русо с розов оттенък Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия