Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 655
  • 737
# 435
От Ибей поръчах, много съм доволна от продавача- бързо пристигна, срокът на производство е от преди месец  Peace
Смесих 1:2, ползвах половината боя за корените и за разнасяне преди измиването.
Ще видя как се държи във времето  Peace
Снимки може да направя скоро, сега нямам.

Значи ти си ми отмъкнала боята под носа (1517).  Mr. GreenJoy
Имаше я само при един продавач, поръчах я, платих я, след това ми казаха, че имало само една бройка, която била купена преди мен и ми върнаха парите. Hug

След това си поръчах Матрикс.  Peace
Искам да попитам: Ако смеся 10-ка на Матрикс с 12%-ен окислител в съотношение 1:2, ще се получи ли по-голямо изсветляване или само суперизсветляващите бои се смесват с оксидант 12%?
Хм, съмнявам се. Гледам сега- има още, моят продавач е от Израел  Peace
Ще чакам да споделиш впечатления от Матрикс, че тя е другата боя, която исках да пробвам, но се спрях на Кюн.
Виж целия пост
# 436
JLo, извинявам се! Шегувах се.  Wink Аз търсех от Англия. Може ли линк на ЛС? Hug
Виж целия пост
# 437
Как поръчвате бе момичета!  Embarassed Дайте повече инфо, а може и снимка на цвета 1517 newsm78
Виж целия пост
# 438
Здравейте аз съм нова в форума.Габи приятно ми е .Блондинка съм от от 5 години https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/206322_33 … _1594780990_n.jpg
 https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/69571_351 … 9_890953277_n.jpg
но сега искам да си променя цвета на косата с ето този           https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/540556_10 … _1076523805_n.jpg
   https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/534371_10 … _1535213996_n.jpg не ходя на фризьор от около 6 години сама се боядисвам и постригвам .Моля препоръчайте ми боя и какъв е точно този цвят.Благодаря Ви .Ето и една снимка с дълга коса https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/246646_16 … 7440_292210_n.jpg Започвам да чета форума .Момичета вие сте ми надеждата.Чакам отговорите Ви с нетърпение. Успешен ден
Виж целия пост
# 439
На Андрея се води ягодово русо, по спомени, но не знам с каква боя да се постигне.
Виж целия пост
# 440
А това светлото русо как го правиш. Моят цвят е същия и го постигам с еволюшън на алфапарф
Виж целия пост
# 441
Как поръчвате бе момичета!  Embarassed Дайте повече инфо, а може и снимка на цвета 1517 newsm78

И аз моля за линк  Praynig , а иначе аз купувам боята от фризьорка .
Ето моя цвят. Wink ( 1517 + 12% )
Виж целия пост
# 442
Благодаря за снимката хубав цвят. А като се боядисваш с кюн къса ли ти се косата, изсушава ли са много?
Виж целия пост
# 443
В сравнение с Фарком , с Кюн косата ми си взе "глъдка въздух" Grinning.

Сега сериозно ... Няма как да изсветлиш много косата си и да няма поражения. В този случай грижите   след това трябва да бъдат на ниво . И естествено да не забравяме правилното боядисване ( основно да се щадят максимално дължините и да не се третират постоянно) .

От моя опит силните бои , с които се постига цвят нанасят и най-големи поражени ( основно ми изсушават косата) . По-леките бои са и по-щадящи към косата ми , но й цвят не задържам. Кюн е нещо средно. Peace
Виж целия пост
# 444
Oт EXCELLENCE CRÈME, CASTING CREME GLOSS и PREFERENCE, коя е по - хубавата боя?
Виж целия пост
# 445
Аз за светло русо съм доволна от  Vitality's Art Absolute снимките който качих са с нея
Виж целия пост
# 446
Oт EXCELLENCE CRÈME, CASTING CREME GLOSS и PREFERENCE, коя е по - хубавата боя?

Кастинг-а е безамонячна боя.
Екселенс-а и Преференс-а са на Лореал и аз не намирам някаква разлика между двете. Може би Екселенс-а ми харесва маалко повече. При мен обаче цветовете стават по-тъмни от очакваното. Миналото лято бях с идеята да си поддържам цвят около естествения, т.е. 7-ца, но с една 7-ца на Екселенс станах кестенява.
Виж целия пост
# 447
Екселенс покрива бели коси  , Преференс е за ако мога да се изразя за по-младежки тип коса - с повече цветова гама и удобна за смяна на различни цветове на косата . Щадящи са, но за изсветляване във висока градация не стават.  Peace

От Виталитис съм ползвала тази.  Хубава е , но без да тонирам , цвят не получавам. Wink
Виж целия пост
# 448
Аз съм си харесала един меден тон и искам да получа него и се надявам, че ако мога да смеся бояда с 12% оксидант ще избегна потъмняването. Peace
Виж целия пост
# 449
По принцип няма проблеми да смесиш боята с 12% оксидант, при всички случаи с този оксидант косата ще се изсветли повече. Какво и дали ще се получиш зависи от основата.
Кое ниво е основата ти? Кой номер и от коя боя си харесала?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия