Боя за коса - Вlondе 30- Клуб на блондинките

  • 97 661
  • 737
# 150
на ниво осмица съм като цвят а тонерът ми е за 10ка, и с шампоана не става, затова.  #Cussing out

Какъв е този тонер и защо е за 10ка?

Такъв е:



Мисля че е за по-светли коси от моята в момента  newsm78
Виж целия пост
# 151
Вчера  отидох при нова фризьорка да се боядисам, косата ми беше изрусена със сивкав отенък и исках пак същия цвят. Предложи ме да ме боядиса с нейна боя "която била страхотна". Сега съм с отвратително жълта коса, като след боядисване със "Супра" за левче. Има ли някакъв начин бързо да придам някакъв цвят на косата, с крем -шампоан или друго?
Виж целия пост
# 152
Vita Bella, трябва да си вземеш продукт, който е предназначен за твоята коса, а не за 10ка.
Десетката така е направена, че хората със светли коси да не станат лилави или сиви, а на теб ти трябва нещо по-силно, защото косата ти е тъмна.
Виж целия пост
# 153
косата не е изсветлена достатъчно ли? рижава ли е? какво точно искаш да постигнеш?  newsm78

Падна ми пепелното и ми изби нещо оранжевикаво след няколко измивания след боядисването и ме дразни ужасно, на ниво осмица съм като цвят а тонерът ми е за 10ка, и с шампоана не става, затова.  #Cussing out

при изсветляване - косъмът изсветлява до едно ниво и се покрив с боя, когато боята падне - лъсва степента, до която е изсветлен; вероятно е нужно да се изсветли повече другия път  newsm78 иначе колкото е по-тъмна косата, толкова по-малко се вижда ефект от матиране



сега видях другите мнения - за по-светлите коси се прилагат по-слаби тонери, защото хващат много интензивно цвят; например, ако приложиш един и същи сив тонер на тъмна и светла коса - светлата може да стане направо сива, а тъмната почти да не се промени  Peace



Вчера  отидох при нова фризьорка да се боядисам, косата ми беше изрусена със сивкав отенък и исках пак същия цвят. Предложи ме да ме боядиса с нейна боя "която била страхотна". Сега съм с отвратително жълта коса, като след боядисване със "Супра" за левче. Има ли някакъв начин бързо да придам някакъв цвят на косата, с крем -шампоан или друго?

пробвай да матираш с балсам на престиж  Peace
Виж целия пост
# 154
Vita Bella, трябва да си вземеш продукт, който е предназначен за твоята коса, а не за 10ка.
Десетката така е направена, че хората със светли коси да не станат лилави или сиви, а на теб ти трябва нещо по-силно, защото косата ти е тъмна.
Да, B &C , мерси за съвета   bouquet , и аз това си помислих сега като нищичко не се промени след като се намацах, купувала съм го като бях по-светла, сега ще трябва да си купя друг явно, междувременно дали мога да спася положението с коректор или?  newsm78
Виж целия пост
# 155
косата не е изсветлена достатъчно ли? рижава ли е? какво точно искаш да постигнеш?  newsm78

Падна ми пепелното и ми изби нещо оранжевикаво след няколко измивания след боядисването и ме дразни ужасно, на ниво осмица съм като цвят а тонерът ми е за 10ка, и с шампоана не става, затова.  #Cussing out

при изсветляване - косъмът изсветлява до едно ниво и се покрив с боя, когато боята падне - лъсва степента, до която е изсветлен; вероятно е нужно да се изсветли повече другия път  newsm78 иначе колкото е по-тъмна косата, толкова по-малко се вижда ефект от матиране

Благодаря ти за инфото, a.l.e.n.a   bouquet Ще мисля с какво да се правя следващия път, че тези топли нюанси никак не ми отиват, а косата ми все към тях се стреми  Laughing
Виж целия пост
# 156
знаеш ли какъв оксидант ползва? ако е бил 6% , вероятно е по-дбре да е 9%, за да изсветли косъма повече  Peace
Виж целия пост
# 157
Предполагам, че е бил 9%, защото ползвах L'Oreal Excellence, и колкото и да се Дзверих не успях да видя някъде да го пише, но май на масовите бои такива окислители слагат по принцип  Thinking Иначе обикновено като се боядисвам с професионални бои изполвам 6% при потъмняване и не ми избиват след една седмица нежелани оттенъци. Не знам и аз вече, откакто си правя протеинови терапии имам чувството, че косата ми не хваща толкова добре боята, дали е възможно? При всички положенния това ще ми е за урок повече да не си правя експерименти с масови бои, че става непредсказуемо, само дето си пресуших косата, и сега пак е за боядисване  Sad
Виж целия пост
# 158
Знаете ли от къде мога да си купя боя на Шварцкоф и оксидант?
Виж целия пост
# 159
Предполагам, че е бил 9%, защото ползвах L'Oreal Excellence, и колкото и да се Дзверих не успях да видя някъде да го пише, но май на масовите бои такива окислители слагат по принцип  Thinking Иначе обикновено като се боядисвам с професионални бои изполвам 6% при потъмняване и не ми избиват след една седмица нежелани оттенъци. Не знам и аз вече, откакто си правя протеинови терапии имам чувството, че косата ми не хваща толкова добре боята, дали е възможно? При всички положенния това ще ми е за урок повече да не си правя експерименти с масови бои, че става непредсказуемо, само дето си пресуших косата, и сега пак е за боядисване  Sad

кои протеинови терапии правиш и как? ако нагряваш и ползваш масла е възможно просто да сваляш боята  Peace
Виж целия пост
# 160
Redken Extreme CAT използвам според инструкциите, шампоан, терапията и маска след нея, без никакви шапки или нагрявания, без допълнителни неща като масла, с обичайните продукти без отмиване преди сешоар (малко течна коса, серум за краищата и термопродукт за издухване). Нали тези терапии уплътняват косъма, може би боята не може да стигне в дълбочина нещо, знам ли и аз  Rolling Eyes Ще се пробвам с пепелен Koleston + малко коректор следвщия път, пък ще видим, може и да стане.
Виж целия пост
# 161
Олеелееее,колко бързо пишете  #Crazyчак нова тема сте започнали без мен😜Ама и аз не съм много редовна напоследък EmbarassedВлизам да похваля една нова боя за коса ,испанска,безамонячна,за тези,които имат светла основа(аз съм с 7).Боята се казва Oalia,професионална е и на мен лично ми изсветли корените по-добре от koleston 10-ка с 9%окислител.Освен това няма миризма и щади скалпа и косата,а и цвета е хубав,но ще изчакам още едно боядисване за да видя трайността й.За сега(2седмици) падна доста,но мисля да й дам шанс ,че ми хареса като консистенция.Следващия път ще се снимам!👠 Това е боята за тези,които се интересуват 10 OCT 2012
Montibel.lo unveils ammonia-free colour system
Oalia promises to nourish hair and provide flawless colour

Spanish haircare brand montibel.lo has launched an ammonia-free, permanent colour product called Oalia.
The Oalia colouring cream features micellar oil high-tech formulation – a natural technology that combines argan oil sourced from Morocco and produced sustainably, along with a mix of moisturising sugars that aim to promote shine and long-lasting softness. The strengthening formulation is enriched with treating and dermocosmetic agents from both the soy and Boswellia serrata tree, which when combined, the company says, will help penetrate the hair strands to increase the effectiveness of the colouring system.
Odour and ammonia-free, the professional-only range offers permanent colour and provides up to 100 per cent grey coverage, along with a lightening capacity of up to four tones.
For details on the montibel.lo range, call 01264 334 466 or visit www.montibello.com.
Виж целия пост
# 162
Vita Bella, след стотици опити  Laughing за мен най-доброто и естествено и предвидимо тониране става с боя и слаб оксидант -3 , 1.5%. Предпочитам да е нетрайно, но по-меко. На мен от силвър тонер на Престиж ( и добавен оксидант) косата ми изрижавява, не знам защо така, но се случва неведнъж.
FlooooWeRRR , в Enzo.bg има.
Виж целия пост
# 163

Вчера  отидох при нова фризьорка да се боядисам, косата ми беше изрусена със сивкав отенък и исках пак същия цвят. Предложи ме да ме боядиса с нейна боя "която била страхотна". Сега съм с отвратително жълта коса, като след боядисване със "Супра" за левче. Има ли някакъв начин бързо да придам някакъв цвят на косата, с крем -шампоан или друго?

пробвай да матираш с балсам на престиж  Peace
[/quote]

Благодаря много, получи се Hug
Виж целия пост
# 164
За анкетата-гласувах ,че ще потъмня цвета,но в крайна сметка реших да го запазя светъл 🍀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия